Andris Riherts: "Gribētos neatdot to, kas iegūts iepriekšējās spēlēs."

Ievietots 03.07.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Tukums 2000/Telms
1 - 1

Pirmdien, 3. jūlijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Tukuma pilsētas stadionā viesojoties pie FK Tukums 2000/Telms.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus izskaņā guva Lūkass Vapne, dodot minimālu vadību viesiem.

Otrā puslaika sākumā tukumnieki vārtus atguva; uzvaru gribēja izraut abas komandas, tomēr samierinājās ar neizšķirtu.

1:1 neizšķirts Tukumā.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Katrā puslaikā pa vārtiem, katra komanda atzīmējās - mēs pirmajā puslaikā guvām vārtus, otrajā - tukumnieki iesita līdzīgā manierē pēc kļūdām laukuma vidū un ar sitienu no izdevīgas pozīcijas. Beigās izskatījās, ka tie, kuri iesitīs, tie uzvarēs, bet meistarības šobrīd ir tik, cik ir, tāpēc neviens neiesita, un spēle beidzās ar godīgu neizšķirtu, ja skatāmies uz visu to, kas notika uz laukuma. Pretiniekiem uzdāvinājām lielu dāvanu, kuru viņi nerealizēja, protams, mums arī bija momenti, kur skrējām 3 pret 3 vai 4 pret 4 - tādas divas trīs epizodes bija, taču aukstasinības un pārliecības pietrūka, lai varētu realizēt tos momentus, kuri varēja tikai izveidoties. Priecē tas, ka pirmie guvām vārtus. Pēdējās spēlēs visu laiku ielaidām pirmie un centāmies atgūties, izdarām to, bet ne līdz galam. Šoreiz sanāca 1:1 pret tiešo konkurentu. FK Tukums 2000/Telms ir tikpat punktu, cik mums, savstarpējās spēles laikam ir vienīgais glābiņš. Izbraukumā, teikšu godīgi, varēja visādi beigties, šis punkts arī noderēs. Kas vēl priecē - cenšamies, spēlējam, mēģinām no aizsardzības iziet uzbrukumā, vidū kontrolēt, bet trūkst pēdējā laukuma trešdaļā. Tur man liekas, ka būtu jābūt visvairāk pārliecinātiem par sevi, bet kaut kādīgi tur raustāmies. Ja uzbrukumā darītu to, ko darām, izejot no savas aizsardzības zonas, tad būtu pavisam cita bilde. Beigās taktiskās izpratnes trūkums. Protams, visiem liekas, ka tūlīt būs īstais moments, kad iesitīsim, tad arī tajā momentā nevar skriet pa galvu, pa kaklu. Lai tas izveidotos, jābūt apzinātām darbībām vismaz diviem trijiem, pat četriem spēlētājiem. Par turnīra tabulu - gribētos neatdot to, kas iegūts iepriekšējās spēlēs. Ja skatāmies, tad zaudējām FK Liepāja un FK Auda - tas ļāva viņiem atrauties. Šeit ir neizšķirts, tas nozīmē, ka ir status quo, tik un tā ir iespējas būt Top 6, kas arī mums būtu solis uz priekšu. Vēl ir 15 spēles, te katra spēle būs tāda, ka tie 3 punkti var mainīt situāciju tabulā.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris