Andris Riherts: "Bijām tuvu, lai izrautu ko vairāk!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.11.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

JFK Ventspils
1 - 0
FK Metta

Ceturtdien, 26. novembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 26. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, aizvadot izbraukuma spēli pret FK Ventspils.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva ventspilnieki, izvirzoties vadībā spēles 7. minūtē, bet kopumā puslaikā daudz bīstamu momentu nebija.

Otrajā puslaikā mettieši izveidoja vairākus vārtu gūšanas momentus, taču izraut vismaz neizšķirtu neizdevās.

Jau svētdien Virslīgas čempionāta noslēdzošajā kārtā mūsu Meistarkomanda uzņems Valmiera FC.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies spēlētājiem par pašatdevi! Iznācām uz spēli labi sagatavojušies, pāris korekcijas gan ieviesa mīkstais laukums. Šodien tas bija ļoti mīksts - paši trenējamies uz mākslīgā seguma, kas ir cietāks un parocīgāks. Taču zinājām apstākļus, kādi būs, un pielāgojāmies. Ja pirmajā puslaikā ļāvām pretiniekiem ar pirmo sitienu gūt vārtus, nebijām pietiekami agresīvi un īsti neizveidojām nevienu momentu, tad otrajā puslaikā izveidojām trīs vārtu gūšanas iespējas. Momenti bija arī pretiniekiem, bet bijām tuvu, lai izrautu ko vairāk nekā zaudējumu. Es ceru, ka to, ko neizdarījām šodien, puiši spēs izdarīt pēdējā spēlē. Sezonas noslēdzošā spēle mums būs ļoti svarīga - novēlu puišiem izturību un labu sagatavošanos. Vēlējums tiem, kas mūs atbalsta, atbalstīt mūs no attāluma - būsim kopā!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties: