Andris Riherts: "Atbalsts tiešām palīdz, spēlētājiem dod spēkus un pārliecību!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.07.20.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Ceturtdien, 30. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 11. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot viesus no Kurzemes – FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā neliels pārsvars piederēja viesiem, taču pārtraukumā komandas devās pie bezvārtu neizšķirta.

Otrajā puslaikā aktīvāki un sekmīgāki bija mājinieki – ievadā Ozoliņš atklāja rezultātu, Torres vēlāk panāca izlīdzinājumu, bet izskaņā Uldriķis bija precīzs pēc stūra sitiena izpildes, izraujot uzvaru.

FK Metta izcīnīja trešo uzvaru šosezon, ar 2:1 pārspējot liepājniekus.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies spēlētājiem par raksturu, paldies tribīnēm par atbalstu - Daugavas stadionā tuvojamies sajūtai kā mājas stadionā. Atbalsts tiešām palīdz, spēlētājiem dod spēkus un pārliecību, kad līdzjutēji stāv aiz komandas. Paldies akadēmijas treneriem, kas sagatavo akadēmijas spēlētājus, šodien Rihards un Normunds izšķīra spēli vārtu ziņā. Esmu pateicīgs arī pārējiem spēlētājiem - pēc neizteiksmīgas spēles pret Spartaks Jūrmala, šodien mobilizējāmies un parādījām, ka mēs protam būt disciplinēti un nospēlēt uz rezultātu. Par līderiem doto atpūtu? Iepriekšējā spēle parādīja, ka temps bija krities un pietrūka svaigums. Domāju, ka tas nebija liels risks šodien, ja laukumā nāca svaigs un motivēts spēlētājs. Es domāju, ka līderi bija uz laukuma, un šodien sanāca laba sinerģija. Vismaz no mana skata punkta, domāju, ka arī pārējie to izjuta. Šoreiz arī pirms spēles neskatījāmies FK Liepāja momentus, jo pretinieks šobrīd ir neparedzams - nezinājām, kam gatavoties. Tāpēc vairāk koncentrējāmies savai spēlei, uzskatu, ka tas bija pareizs lēmums.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

*Pilnu preses konferenci skaties: