Andris Riherts: "Atbalsts bija atslēgas moments šajās spēlēs!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 16.11.19.

Otro pārspēli par vietu Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

SK Super Nova
1 - 3
FK Metta

Sestdien, 16. novembrī, atbildes spēli par vietu 2020. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Olaines pilsētas stadionā viesojoties pie SK Super Nova.

Spēles pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, lai gan viesi neizmantoja vairākas labas izdevības, bet otrajā puslaikā mettieši pievienoja divus vārtus un svinēja uzvaru ar 3:1.

Uzvara FK Metta komandai nodrošināja vietu 2020. gada Virslīgas čempionātā arī nākamajā sezonā.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Esmu pateicīgs visiem tiem, kas mēroja ceļu un atbalstīja komandu Olainē, manuprāt, tas bija pats būtiskākais šodienas spēlē - jūtams atbalsts, kas viennozīmīgi ir svarīgi kā futbolā, tā dzīvē. Klubam šīs pārspēles nebija vienaldzīgas, tāpat arī atbalstītājiem, vecākiem un jaunākajām paaudzēm, kas ir iesaistītas kluba dzīvē. Atbalsts bija atslēgas moments šajās spēlēs svarīguma ziņā. Skaidrs, ka 7. pārspēles un ir kaut kur arī satraucošie momenti kādā brīdī. Spēlē centāmies dominēt, bet pretinieks ar trenera palīdzību dzinās uz priekšu un radīja arī spriedzes situācijas, no kurām bija jātiek ārā. Bet kā jau jebkurā kolektīvā - grūtībās parādās stiprās un vājās puses. Paldies visiem spēlētājiem, kas devās laukumā un kas atbalstīja, bet laukumā netika, ka izcīnījām vietu Virslīgā arī nākamajā gadā un varam turpināt savu misiju. Kā vērtēju sezonu? Manuprāt, tā nebija viegla - 32 spēles. Mēs esam jaunākā komanda Eiropas augstākajās līgās, un jaunajiem spēlētājiem ir dažāda psiholoģiskā spriedze - ir labas spēles, ir ne tik labas spēles, to stabilitāti ir grūti noturēt. Savācām 26 punktus, kas šoreiz deva 9. vietu. Bet arī komplektācijas ziņā ņēmām vērā, ka neviens no Virslīgas nekritīs ārā, tāpēc devām iespēju mūsu akadēmijas spēlētājiem. Mums ir vairāki akadēmijas futbolisti, kas tiecas uz Meistarkomandu, un šogad lielā mērā arī visiem devām spēles laiku. Tā bija viena no sezonas prioritātēm - iespēlēt jaunos spēlētājus, kuri nākotnē var palīdzēt arī sasniegt rezultātu.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris