Aizritējis jubilejas desmitgades FS METTA sezonas noslēguma pasākums

Miks Vilkaplāters
Ievietots 05.12.16.

Sestdien, 3.decembrī, Latvijas Universitātes Lielajā aulā norisinājās ikgadējais FS Metta noslēguma pasākums, šoreiz īpašās desmitgades noskaņās.

Futbola sezona ir noslēgusies, un straujiem soļiem tuvojas gada izskaņa. Kā jau ierasts, gada noslēgumā notiek arī atskatīšanās uz aizvadītā gada notikumiem. par ikgadēju tradīciju kļuvis arī FS Metta noslēguma pasākums, kas aizvadītajā sestdienā norisinājās jau 11. reizi un devīto reizi tieši Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Arī šoreiz vienkopus pulcējās gan paši mazākie, gan lielie, viņu atbalstītāji, līdzjutēji, ģimene un draugi, radot pasākumā idejisko METTA kopības sajūtu. Šoreiz svētki bija īpašās – jubilejas desmitgades noskaņās -, ar pasākuma moto: “Mūsu visu pirmie desmit, izceļotkluba iekoptās vērtības – vienotību, kopības sajūtu, saliedētību, draudzību, atbalstu un uzticību.

Pasākuma laikā atskatījāmies uz FS Metta pirmssākumiem, desmitgades laika posmu saviļņojumiem un pārdzīvojumiem, idejas un organizācijas attīstību, mazākām un lielākām uzvarām pašiem pār sevi un šķēršļiem mūsu priekšā, īpaši uzsverot pazemību un pateicību, lai, neskatoties uz paveikto, saglabātu sevi iecietību un cieņpilnu. Īpaši pateicamies FS Metta lieldraugiem, atbalstītājiem, kā arī īpašiem cilvēkiem līdzās visu šo desmit gadu garumā.

Pasākuma noslēgumā tika noteikts FS Metta gada futbolists 2016, kā arī visi kopā, grupas “Audiokvartāls” pavadījumā, no visas sirds izpildījām mūsu fanu kluba dziesmu “Mūsu METTA”, kā arī kluba himna “Metta ir spēks”.

Tāpat paldies izsakām Latvijas Universitātei par viesmīlību, pateicamies “Irving Ark”, „Audiokvartāls”, māsām Laiciņām, Pēterim Upelniekam un Miķelim ar grupu par muzikālajiem priekšnesumiem. Paldies Eināram Freimanim un Marekam Gaļinovskim par pasākuma foto, kā arī Norbertam Spriņģim un Raivim Andžānam par video atskatu.

Pasākuma foto atskats:

FS METTA 10 Noslēguma pasākums

FS METTA 10 Noslēguma pasākums 2

FS METTA 10 Noslēguma pasākums 3

Gada futbolists 2016

Roberts Uldriķis