Balso par savu FK Metta favorītu "Gada futbolists 2019" balvai | balsojums slēgts

Miks Vilkaplāters
Ievietots 19.11.19.

Tuvojoties sezonas noslēguma pasākumam, piedāvājam iespēju nobalsot par savu favorītu FK Metta “Gada futbolists 2019”.

FK Metta sezonai noslēdzošo uzsvaru liks sestdien, pārspēļu atbildes spēlē viesojoties pie SK Super Nova, bet tuvojoties METTAs gada noslēguma pasākumam piedāvājam iespēju nobalsot par “Gada futbolistu 2019”.

Katras sezonas izskaņā Gada futbolista balvai izvirza spēlētāju, spēcīgu personību, kuram ir vērts līdzināties, tādējādi uzliekot arī lielu atbildību šī goda nēsātājam.

Gada futbolista atzinība ir pagodinājums, kas parāda augstu novērtējumu no kluba, līdzjutēju un atbalstītāju puses.

Atgādinām, ka līdz šim METTA Gada futbolista balvu ieguvuši 13 futbolisti: Jānis Kauss, Vladimirs Cīmanis, Ivars Gailis, Marsels Vapne, Juris Skābardis, Rūdolfs Puķītis, Mārtiņš Milašēvičs, Gatis Kalniņš, Edgars Vardanjans, Eduards Emsis, Roberts Uldriķis, Dāvis Indrāns un Dāvis Ošs. 

Gada futbolists 2019 – nominanti:

  • Dāvis Ošs – 2018. gada Gada futbolists, Virslīgas dzelzs vīrs, FK Metta mūris. Vairākas reizes uzņēmies kapteiņa lomu un ar līdera dotībām pierādījis sevi par uzticamu pēdējo bastionu. 6 sausās spēles un vairāki lieliski atvairījumi visas sezonas garumā.
  • Kristaps Liepa – FK Metta vidējās līnijās balsts, motors laukuma vidusdaļā. Aizvadījis 2430 minūtes, pēc spēles laika ieņemot 6. vietu komandā. Guvis 1 vārtus un izdarījis 2 rezultatīvas piespēles, kā arī vairākkārt lieliski veidojis komandas saspēli.
  • Emīls Birka – kreisās malas aizsargs visas sezonas garumā bija viena no komandas stabilākajām pamatvērtībām, no spēles uz spēli enerģiski darbojoties no sava līdz pretinieku soda laukumam. Sezonas otrajā pusē veselības likstas liedza kļūt par “dzelzs vīru”, bet kopumā limbažnieks aizvadīja sekmīgu pirmo pilno sezonu Virslīgā.
  • Kgotso Masangane – DĀR futbolists savā pirmajā sezonā Meistarkomandas rindās bija viens no spilgtākajiem spēlētājiem visā līgā, regulāri terorizējot pretinieku aizsardzību. Kgotso spēlēja ne tikai efektīgi, bet arī efektīvi – 32 spēlēs sakrājot 6 vārtus un 9 rezultatīvas piespēles.
  • Tamirlan Dzhamalutdinov – uzbrūkošais pussargs jau otro sezonu pēc kārtas bija rezultatīvākais FK Metta spēlētājs, kā arī viens no komandas uzbrukuma līderiem. 34 spēlēs Tamirlans guva 10 vārtus un izdarīja 7 rezultatīvas piespēles (divas no tām pārspēlēs).