U-15 komanda izcīna 1. vietu "Ateitis Cup"

Laura Melne
Ievietots 14.11.16.

Ar Futbola skolas METTA līdzdalību Lietuvā turpinās Ateitis Cup turnīrs, kas ļauj jaunajiem futbolistiem mēroties spēkiem starptautiskā līmenī. Šajā nedēļas nogalē tajā sacentās U-15 komandas, uzvarētāju laurus plūcot tieši FS Metta futbolistiem.

Mettieši pārliecinoši aizvadīja grupu turnīru, vispirms pieveicot vietējo “Žalgirietis” komandu ar 8:0, kam sekoja panākumi arī spēlēs ar FK Minsk (3:0), Liepāju (3:0) un Kaļiņingradas Baltiku (6:1)

Uzvara apakšgrupā uzreiz nodrošināja finālu pret otras grupas uzvarētājiem BFC Daugavpils. Šajā cīņā pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, savukārt pēcspēles 11 metru sitienos ar 7:6 pārāki bija FS Metta futbolisti, kļūstot par turnīra uzvarētājiem.

Turnīra labāko spēlētāju vidū bija mettieši: uzbrucējs Aleksandrs Kartišovs un aizsargs Klāvs Anspuks.

Jāatgādina, ka “Ateitis Cup” finālā Futbola skolas METTA komanda spēlē jau otro nedēļu pēc kārtas, jo iepriekš U-13 komanda finālā vien pēcspēles sitienu sērijā piekāpās FC Liverpool.

Šoreiz 2001. gada puišiem tas bija grūts pārbaudījums, jo vajadzēja ne tikai rādīt labu futbolu, lai spētu uzvarēt pretiniekus, bet papildu pārbaudījums bija arī treneru, ar kuriem ikdienā treniņos šie futbolisti nestrādā, maiņā turnīra laikā. Secinu, ka psiholoģiskā gatavībā šobrīd esam augstā līmenī, kolektīvs ir izveidots spēcīgs un individuālās personības ar lielu pašmotivāciu gatavojas spēlēm. Liels paldies trenerim Andrejam Gluščukam. Redzams, ka šie puiši iet pareizā virzienā gan tehniski, gan taktiski, lai pavisam drīz spēlētu pieaugušo futbolā un spētu konkurēt jau citā vidē.Jānis Gobatreneris

Labākais turnīra uzbrucējs – Aleksandrs Kartišovs

Labākais turnīra aizsargs – Klāvs Anspuks