FS Metta komandas aizvadījušas Kurt Koenig un Tiger Cup turnīrus

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.03.19.

Nedēļas nogalē turnīrus Rīgā aizvadījušas vairākas FS Metta komandas.

Kurt Koenig kausa izcīņa:

Vispirms futbola laukumā devās FS Metta U-12 komanda, kas piedalījas Kurt Koenig kausa izcīņā. Grupu turnīrā mettieši izcīnīja trīs uzvaras – pateicoties Justa Jurkas vārtiem, ar 1:0 tika pārspēta JFA Jelgava, ar 6:0 pārliecinoši tika uzvarēts FK Ranto (trīs vārti Kristam Komarovskim, divi Emīlam Spruktam, bet vieni Lenardam Bērziņam), kā arī ar 5:2 izcīnīta uzvara pret FK Jūrmala-2 (divi vārti Justam Jurkam, bet pa vieniem Lenardam Bērziņam, Emīlam Spruktam un Danielam Lisenkovam).

Grupu turnīrā FS Metta futbolisti cīnījās arī neizšķirti 0:0 ar JDFS Alberts, bet tas neliedza iekļūt turnīra pusfinālā. Šajā stadijā FS Metta futbolisti ar 2:1 pārspēja JFA Jelgava-2 futbolistus (pa vieniem vārtiem Gundaram Smilškalnam un Kristam Komorovskim), bet turnīra finālā ar minimālu rezultātu tika pārspēta SK Super Nova (vārti Danielam Lisenkovam). Tādējādi Romāna Kvačova vadītajai komandai uzvara finālā ar 1:0, kā arī triumfs turnīrā.

Tiger Cup:

2008. gadā dzimušo turnīrā METTA tika pārstāvēta ar divām komandām –

FS Metta/Rīga izcīnīja divas uzvaras – ar 3:0 tika pārspēta Mārupes SC, bet 2:0 Rēzeknes komanda. Tāpat mettieši cīnījas 0:0 pret Rīgas FS, bet ar 0:1 atzina JFA Jelgava pārākumu. Šajās spēlēs trīs vārtu guvumi Enriko Gauračam.

Tikmēr FS Metta/2008 komanda ar 1:0 pārspēja JFA Jelgava, bet ar 8:0 sakāva Rēzeknes komandu. Rīdzinieki izspēlēja bezvārtu neizšķirtu ar FK Jūrnieks, kā arī piekāpās Mārupes SC ar 1:2. Šajās spēlēs 6 vārtu guvumi Adriana Stramkala kontā.

2010. gadā dzimušo turnīrā METTA tika pārstāvēta ar trim komandām –

FS Metta/Rīga cīnījās mainīgām sekmēm. Ar 3:0 un 1:0 tika pārspētas attiecīgi Skonto FS un Mārupes SC komandas, rezultatīvā cīņā ar 3:3 izspēlēts neizšķirts pret Rīgas FS, bet ar 0:3 atzīts SK Super Nova pārākums. Četri vārti šajās spēlēs Rodrigo Laimiņam.

FS Metta/2010 ar 2:1 pārspēja SK Super Nova-2, kā arī izcīnīja 3:0 uzvaru pret Skonto FS. Mettieši arī piedzīvoja divus zaudējumus – 1:2 pret JFA Jelgava un 0:2 pret Rīgas FS.

FS Metta/Ķekava izcīnīja divas uzvaras – 7:1 pret Skonto FS un 4:0 pret Mārupes SC, reizi cīnījās neizšķirti ar JDFS Alberts (0:0), bet ar 2:3 piekāpās FK Jūrnieks.

Arī 2011. gadā dzimušo turnīrā METTA tika pārstāvēta ar trim komandām –

FS Metta/Rīga ar 5:0 pārspēja Skonto FS, 1:1 cīnījās neizšķirti ar Liepājas FS, kā arī piedzīvoja divus zaudējumus 0:3 un 0:4 pret Rīgas FS un leišu Granitas. Četri vārti šajās spēlēs Emīlam Komarovskim.

FS Metta/2011 ar 1:0 pārspēja Skonto FS-2, kā arī piedzīvoja trīs zaudējumus – 0:2 pret leišu Granitas, 1:3 pret Mārupes SC, kā arī 0:5 pret Rīgas FS-2.

FS Metta/Ķekava izcīnīja trīs uzvaras – ar 4:1 pārspēta SK Super Nova, bet ar 2:0 un 2:1 attiecīgi uzvarētas Ādažu un Jēkabpils komandas. Vienīgais zaudējums pret leišu BFA ar 0:3.

Tikmēr U-7 vecuma grupā Tiger Cup turnīrā piedalījās arī FS Metta/Ķekava komanda, kas ar 2:0 pārspēja Mārupes SC, ar 1:0 JDFS Alberts, cīnījās 1:1 pret FK Jūrnieks, kā arī ar 0:1 atzina Skonto FS pārākumu.