FS Metta U-16 komanda pirmajā "SKF Meet the World" pusfināla spēlē viesos pārspēj Riga FC

Ievietots 17.03.19.

Marta vidū dalību SKF Meet the World turnīrā iesākusi FS Metta komanda.

Riga FC
1 - 4
FS Metta U-16

Šajā sezonā SKF Meet the World turnīrs norisinās U-16 vecuma grupā (2003. gadā dzimušie un jaunāki), tajā piedaloties četrām labākajām LJČ komandām attiecīgajā vecuma grupā – FS Metta, BFC Daugavpils, Rīgas Futbola skola un Riga FC.

Komandas aizvadīs pusfināla un fināla kārtas, 1/2 finālu aizvadot divu spēļu summā. FS Metta futbolisti 15. martā viesos aizvadīja pirmo spēli, RTU stadionā tiekoties ar Riga FC vienaudžiem.

Finālspēles uzvarētāji balvā iegūs pilnībā apmaksātu ceļazīmi uz Gothia Cup turnīru U-16 vecuma grupā, kas šogad Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notiks no 14. līdz 20. jūlijam.

Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu mettiešu vadību, kad komandu 18. minūtē vadībā izvirzīja Klāvs Spalva. Otrā puslaika sākumā Riga FC futbolisti rezultātu izlīdzināja, tomēr 68. minūtē pēc Lūkasa Vapnes realizētā 11 metru soda sitiena vienu vārtu pārsvaru atkal atguva FS Metta futbolisti – 2:1!

Spēles noslēdzošajā daļā FS Metta futbolisti guva vēl divus vārtus, precīzi sitot Ričardam Bušmeisteram un otrreiz spēlē – Lūkasam Vapnem, kas ļāva mūsu puišiem pirmajā spēlē viesos izcīnīt uzvaru ar pārliecinošo 4:1.