U-13 “Ateitis Cup” finālā pēcspēles sitienos atzīst FC “Liverpool” pārākumu

Laura Melne
Ievietots 07.11.16.

Futbola skolas METTA komandas rudenī tradicionāli dodas uz Lietuvu, lai piedalītos “Ateitis Cup” turnīrā. Aizvadītajā nedēļas nogalē tajā spēkojās U-13 komandas. Mettieši pārliecinoši aizcīnījās līdz finālam, kurā pretī stājās FC Liverpool.

FS METTA komanda grupu turnīru pārliecinoši sāka ar Viļņas BFA pārspēšanu (4:0), kam sekoja 2:0 pret FK Mink un 3:0 pret igauņu komandu Harju. Tādējādi turnīra pirmais posms tika noslēgts ar maksimālo punktu skaitu turnīra tabulā, turklāt netika ielaisti nevieni vārti.

Turnīra turpinājumā cīņā par medaļām mettiešiem izdevās sekmīgas divas turpmākās spēles – ar 1:0 tika pārspēta Klaipēdas Baltai, bet ar 3:0 Tallinas Legion.

Finālā jau 3. minūtē mettieši nonāca iedzinējos, taču Kristofers Rēķis prata rezultātu līdzsvarot, ļaujot pirmo puslaiku noslēgt neizšķirti 1:1. Otrā puslaika vidū Liverpool neilgā laikā izdevās gūt divu vārtu pārsvaru, taču spēles pēdējās minūtēs Lūkass Vapne un Kārlis Vilnis atkal panāca līdzsvaru uz tablo, pamatlaiku noslēdzot ar rezultātu 3:3. Sekoja pēcspēles soda sitieni, kurā ar 5:4 pārāki bija pretinieki.

FS METTA futbolisti šoreiz no Lietuvas pārved sudraba medaļas, kā arī iegūtu starptautisku spēļu pieredzi un lielu pārliecību par saviem spēkiem. Jāturpina strādāt un neizpaliks arī lielās uzvaras.

Paldies futbolistiem par pašatdevi, disciplīnu un skatāmu futbolu! Augstu rezultātu sasniegšana ir iespējama tikai ar perfektu visa kluba sistēmas darbu.Andrejs Gluščukstreneris