U-11 komanda LFF kausu noslēdz 5. vietā

Laura Melne
Ievietots 30.08.16.

Aizvadītās nedēļas nogalē, no 26. līdz 28. augustam, Valmierā norisinājās LFF kausa izcīņa futbolā U-11 vecuma grupā. Turnīra 12 dalībnieku vidū bija arī FS Metta komanda, kurai gan šoreiz ar labāko demonstrēto spēli bija par maz un nācās samierināties ar 5. vietu.

Mettieši pirmo turnīra dienu aizvadīja ļoti sekmīgi – pārspēta tika gan Rēzeknes FA komanda (5:1), gan FK Ventspils (3:0). Sestdiena tika iesākta ar neizšķirtu (1:1) pret SK Super Nova, kam sekoja zaudējums vēlākajiem čempioniem FK Tukums/2000 (0:1). Noslēdzošajā grupu turnīra spēlē ar 3:0 tika pārspēta Madonas BJSS/Varakļāni, kas kopvērtējumā deva vienādu punktu skaitu ar SK Super Nova. Tomēr sliktākas gūto un zaudēto vārtu attiecības dēļ mettiešiem nācās ierindoties apakšgrupas 3. vietā, kas nozīmēja turpmāku cīņu par turnīra 5. vietu.

Cīņā par 5. vietu FS METTA komandai līdzi nāca uzvara pret Rēzeknes FA, kam tika pievienoti vēl divi panākumi, pārspējot gan BFC Daugavpils (2:0), gan FK Spartaks/Jūrmala (3:1), kas pārliecinoši ļāva LFF kausa izcīņu noslēgt 5. vietā.

Turnīra tabulas un rezultāti – ŠEIT

Jāatzīst, ka komanda un treneri nav apmierināti ar galējo rezultātu, neskatoties uz to, ka puiši demonstrēja labas spēles. Protams, var meklēt attaisnojumus, kāpēc tikai 5. vieta, jo čaļi var būt pirmie, bet tas nav vajadzīgs. Izanalizēsim turnīra gaitu un turpināsim strādāt. Paldies puišiem un atbalstītājiem par lielisko futbola atmosfēras radīšanu!Ivars GailisU-11 treneris

Foto: Mareks Gaļinovskis