U-10 komandai sudrabs LFF kausa izcīņā

Laura Melne
Ievietots 22.08.16.

Nedēļas nogalē, no 19. līdz 21. augustam, Rēzeknē risinājās LFF Kausa izcīņa futbolā 8:8. Par trofeju sacentās 12 Latvijas labākās U-10 vecuma grupas komandas, tostarp FS Metta. 

Mettieši apakšgrupu turnīru iesāka pārliecinoši, pirmajā kausa izcīņas dienā pārspējot JDFS Alberts (4:1) un BFC Daugavpils-2 (4:0). Savukārt sestdien vispirms tika pieveikta FK Liepāja komanda (6:2), kam sekoja arī panākums pret FK Spartaks (5:0). Noslēdzošā spēle grupu turnīrā FS Metta bija pret Vidzemes FC, kuras likme bija apakšgrupas uzvarētāja gods. Diemžēl cīņā nācās atzīt minimālu pretinieku pārākumu (0:1), ierindojoties A apakšgrupas 2. vietā.

Izšķirošās spēles par medaļām tika aizvadītas svētdien, kad FS Metta pretim stājās B apakšgrupas līderi tukumnieki un venstpilnieki, abās spēlēs zaļi-baltajiem izcīnot uzvaras ar 4:0. Tādējādi LFF kausa izcīņa tika noslēgta ar iegūtām sudraba medaļām, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret vēlākajiem čempioniem Vidzemes FC.

Jāpiebilst, ka ar nerimstošu un azartisku atbalstu spēļu laikā īpaši izcēlās FS Metta spēlētāju vecāki, radot lielisku atmosfēru un motivējot mazos mettiešus virzīties pretī panākumiem.

Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauts FS Metta futbolists Ralfs Pakulis.

Turnīrs, kur tikās 12 labākās Latvijas komandas, noritēja 3 dieans ar diezgan saspringtu spēļu grafiku. Pateicoties spēlētāju parādītajām rakstura īpašībām, neatlaidībai, sportiski agresīvam noskaņojumam, saglabājot grūtajos momentos vēsu prātu, izdevās parādīt augsta līmeņa sniegumu. Liels prieks, ka spējām parādīt gan komandas spēli, gan individuālās prasmes. Uz laukuma, kā arī ārpus tā, redzēju līmeni, kur katrs atbalstīja katru. Zaudējums apakšgrupā, kurš bija vienīgais šajā turnīrā, neļāva tikt pie Zelta medaļām, kārtējo reizi pierādot, ka futbolā, tāpat kā dzīvē, sīkumu nav. Bet tik un tā uzskatu, ka tas ir labs sasniegums un motivācija nākamajiem panākumiem. Liels paldies trenerim Norbertam Sprinģim par palīdzību, atbalstu un padomiem, treneriem Ivaram Gailim un Kalvim Grāverim par bērnu sagatavošanu, kā arī visai METTTAi par izveidotajiem apstākļiem bērnu attīstīšanai, kā arī fantastisko atbalstu novērtējam no vecāku puses - mēs bijām augstākajā līmenī!Vladimirs CīmanisU-10 treneris

Tabulas un rezultāti – ŠEIT