U-10 komanda izcīna uzvaru Rīgas čempionātā

Laura Melne
Ievietots 06.06.16.

Rīgas pilsētas jaunatnes čempionātu noslēgusi arī FS Metta/Rīga 2006. gadā dzimušo futbolistu komanda, nodrošinot savai futbola skolai vēl vienu galvaspilsētas čempionu titulu. Tas nozīmē arī, ka vasaras noslēgumā, gan U-10, gan U-11, gan U-12 vecuma grupās futbola skola METTA būs pārstāvēta valsts fināla sacensībās.

FS METTA/Rīga turnīru noslēdza atrodoties pārliecinošās līderpozīcijās, čempionātā mettieši piedzīvoja tikai vienu zaudējumu (0:1) pret Skonto FS, kā arī aizvadīja bezvārtu neizšķirtu pret Academ FC, savukārt visās pārējās spēles izcīnītas vien uzvaras, par ko liecina arī pārliecinošs gūto un ielaisto vārtu skaits – 51:6.

Tuvākajās pozīcijās aiz sevis FS Metta/Rīga atstāja SK Babīte, kā arī jau minēto Academ FC un FK Dinamo Rīga-1 komandu. Ar mainīgām sekmēm turnīrā startēja arī FS Metta/2006 komanda.

Tā kā 2006. gadā dzimušos futbolistu komandas bija ļoti līdzīgas, visas spēles bija ļoti saspringtas. Tas neapšaubāmi lika augt gan fiziski, gan psiholoģiski. Paldies puišiem par labi paveikto darbu un izturēto spiedienu, tajā skaitā arī no trenera. Paldies arī vecākiem, kuri atbalstīja un motivēja puišus gan uz laukuma, gan ārpus tā. Priekšā vēl liels darbs - pacietību un ticību!Vladimirs CīmanisU-10 treneris

Papildu informācija, čempionāta tabulas un kalendārs  – ŠEIT