Telpu futbola sezonu uzsākušas FS Metta sieviešu un meiteņu komandas

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.01.20.

Janvāra sākumā telpu futbola čempionāta spēles uzsākušas FS Metta sieviešu un meiteņu komandas.

Jaungada pirmajā nedēļas nogalē telpu futbola sacensības sieviešu 1. un 2. divīzijas čempionātā uzsāka FS Metta komandas, bet aizvadītās nedēļas nogalē telpu futbola sezonu uzsāka arī FS Metta U-12 meitenes.

2. divīzijas čempionātā FS Metta komanda aizvadīja pirmās trīs spēles, kurās vispirms ar 1:5 tika atzīts Rīgas FS-4 pārākums, kam sekoja zaudējums sīvā cīņā ar SK Imanta – 1:2.

Dienas noslēdzošajā spēlē mettietes ar 3:2 pārspēja SK Super Nova futbolistes. Pirmajā sabraukumā ar 3 vārtiem izcēlās Līva Polka, bet reizi precīzas bija Adriana Nikola Tihomirova un Fanija Mežecka.

Arī 1. divīzijas čempionātā zaļi-baltās aizvadīja 3 spēles – vispirms ar 3:5 piedzīvots zaudējums Rīgas FS-1, bet ar 0:4 atzīts Rīgas FS-2 pārākums.

Tikmēr noslēdzošajā spēlē ar 8:4 tika pārspētas Liepājas FS futbolistes. Kopumā ar trim vārtiem izcēlās Katrīna Daņilova, divreiz precīzas bija Nelle Treimane un Anastasija Vainere, bet pa reizei Rebeka Sniedzīte, Elīza Elizabete Rungule un Ketija Karmena Pozņiaka.

12. janvārī telpu futbola sacensības uzsāka arī FS Metta U-12 meitenes, kuras pirmajā sabraukumā cīnījās mainīgām sekmēm – 0:5 zaudējums pret FK Olaine, bet ar 3:2 pārspēta Liepājas Futbola skola.

FS Metta sieviešu komanda 1. divīzijas čempionātā (Foto: LFF)

FS Metta sieviešu komanda 2. divīzijas čempionātā. (Foto: LFF)