FS Metta U-10 komanda triumfē Rīgas Jaunatnes futbola čempionātā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.05.19.

Rīgas čempionātā kārtējās spēles aizvadījušas FS Metta komandas.

Aizvadītajā nedēļā Latvijas Jaunatnes čempionātā spēles aizvadījušas vairākas FS Metta komandas. Apskatīsimies, kā kopumā veicies mūsu futbola komandām turnīra ietvaros.

U-10:

FS Metta komanda šobrīd turnīrā cīnās bez zaudējumiem – izcīnītas 8 uzvaras, bet reizi spēlēts neizšķirti. Mettieši līdz ar to pārliecinoši nodrošinājuši čempionu titulu! Vladimira Cīmaņa vadītās komandas kopējā vārtu attiecība bija 53:4.

FS Metta/2009 komanda izcīnījusi 6 uzvaras, reizi spēlējusi neizšķirti un divas reizes piedzīvots zaudējums. Pagaidām mettiešiem tas dod 2. vietu ar kopējo vārtu attiecību 30:17.

B-1 grupā startē SS Metta komanda, kas četrās spēlēs izcīnījusi 2 uzvaras, reizi cīnījusies neizšķirti, kā arī piedzīvojot vienu zaudējumu.

U-11:

A grupā startē gan FS Metta, gan FS Metta/2008 komandas – FS Metta septiņās spēlēs izcīnījusi sešas uzvaras, kamēr otri mettieši sešās spēlēs divreiz izcīnījuši uzvaru, bet četras reizes piedzīvojuši zaudējumus.

B-2 grupā SS Mettai sešās spēlēs šāda bilance: 1 uzvara, 2 neizšķirti, 3 zaudējumi.

U-12:

A grupā FS Metta cīnās bez zaudētiem punktiem – 7 uzvaras un vārtu attiecība 59:2, tikmēr FS Metta/2007 izcīnījuši 3 uzvaras, reizi spēlēja neizšķirti, kā arī 3 reizes piedzīvoja zaudējumu.

B-1 grupā SS Metta izcīnījusi 1 uzvaru, reizi cīnījusies neizšķirti, bet 3 reizes piekāpās pretiniekam.

Turnīra tabulas un vairāk info meklēt ŠEIT