Plaša FS METTA pārstāvniecība Latvijas jaunatnes futbola izcilnieku vidū

Laura Melne
Ievietots 17.11.16.

Vakar Rīgā, viesnīcā “Bellevue Park Hotel”, notika Latvijas jaunatnes futbola sezonas noslēguma pasākums, kurā tika sveikti Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta un Latvijas Futbola federāciajs Futbola akadēmijas 2016. gada sezonas izcilnieki. Plaši pārstāvēta ar izcilnieki bija Futbola skola Metta.

Pasākumā tika sveiktas Latvijas Jaunatnes čempionātā godalgas izcīnījušas komandas, to treneri un labākie spēlētāji, kā arī futbolisti, kuri sezonas laikā regulāri iekļuvuši LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīru simboliskajās izlasēs trīs vecuma grupās.

No Futbola skolas METTA audzēkņiem par Latvijas Jaunatnes čempionāta labākajiem spēlētājiem tika atzīti: Iļja Korotkovs (U-16 Elites grupa), Ēriks Dekoneks (U-15 Elites grupa), Renārs Varslavāns (U-15 Elites grupa), Jēkabs Lagūns (U-14 Elites grupa), Jānis Beks (U-14 Attīstības grupa), Artjoms Puzirevskis (U-14 Attīstības grupa un U-13 Elites grupa) un Lūkass Vapne (U-13 Elites grupa). l

U-15 vecuma grupā starp LFF Futbola akadēmijas sezonas izcilniekiem bija Ēriks Dekoneks, Alvis Sorokins, Normunds Uldriķis un Renārs Varslavāns. U-14 vecuma grupā – Eduards Dainis un Kristiāns Ločmelis, savukārt U-13 grupā – Lūkass Vapne, Mikus Vasiļevskis un Kārlis Vilnis.

Jāatzīmē, ka šajā Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta sezonā Elites grupas sacensībās Futbola skolas Metta komandas izcīnīja zelta godalgas U-16 (treneris Andrejs Gluščuks) un U-13 (treneris Ģirts Mihelsons) vecuma grupās, savukārt U-15 (treneris Andrejs Gluščuks) ieguva sudrabu, bet U-14 (treneris Jānis Goba) bronzu. Tāpat tika izcīnīta 1.vieta arī Attīstības grupas sacensībās U-14 vecuma grupā (treneris Jānis Goba).

FS Metta akadēmijas komandu starti Latvijas čempionātos un daudzskaitlīgās spēlētāju atzinības apliecina, ka mūsu kopīgi izveidotā futbola sistēma strādā. Divpadsmit spēlētāji starp apbalvotajiem ir labi, bet kluba sistēmā ir vēl vairāki spēlētāji, kurus mēs paši vērtējam tikpat augstu. Šis ir šo spēlētāju sākums, un priekšā ir smags darbs. Apbalvojumi vienmēr papildus motivē, bet gan spēlētāji, gan klubs apzinās, ka mūsu mērķi ir daudz lielāki. Latvijas futbols kvalitātē konkurē ar lielvalstīm. Mums visiem kopā jānodrošina viss, lai varam futbolam veltīt maksimāli daudz laika un panākumi neizpaliks. Apsveicu visus ar labi padarītu darbu, bet mums ir jādodas tālāk.Ģirts MihelsonsFS Metta līdzdibinātājs

Foto: lff.lv