Par preventīvajiem pasākumiem klubā saistībā ar COVID-19 izplatību

Ievietots 10.03.20.

Klubs ziņo par iekšējiem COVID-19 vīrusa preventīvajiem pasākumiem.

FS Metta viena no kluba tradīcijām ir rokasspiediens, kas ir cieņas un draudzības pilns žests, kā arī kluba ikdienas dzīves un saskarsmes kultūras neatņemama sastāvdaļa.

Rokasspiediena kultūra vieno visus klubā iesaistītos audzēkņus, trenerus, administratorus, vecākus un atbalstītājus.

Klubs ziņo par iekšējiem noteikumiem:

  1. Saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību, preventīvos nolūkos lūdzam ievērot rokas sveicināšanās PĀRTRAUKUMA periodu.
  2. NEKAVĒJOTIES informēt par atgriešanos no vīrusa skartajām vietām vai par iespējami plānotajiem braucieniem uz COVID-19 karantīnas valstīm.

Ņemot vērā lielo klubā iesaistīto skaitu, svarīgi ir pasargāt pašiem sevi un citus no iespējamajiem saslimšanas riskiem.

Atgādinām, ka preventīvos nolūkos svarīgi ir:

  • Regulāri mazgāt rokas.
  • Izmantot dezinfekcijas līdzekļus.
  • Ar plaukstām neskart acis un muti.

Ziņojam, ka, pirmdien, 9. martā, pēc Krīzes vadības padomes sēdes Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, saistībā ar koronavīrusa izplatību Eiropā, Latvija lūdz iedzīvotājus neapmeklēt Japānu, Koreju, Ķīnu, Itāliju, Irānu un Singapūru.

Tajā skaitā ir 17 valstis, kuru apmeklējums būtu ļoti rūpīgi izvērtējams.  Premjers aicina arī vecākus domāt par bērniem, ņemot vērā gaidāmo skolēnu brīvlaiku un iespējami izvairīties un atlikt ceļojuma plānus.

Citā gadījumā pēc COVID-19 smagāk skarto valstu apmeklējuma divas nedēļas karantīnā būs jāpavada gan vecākiem, gan bērniem.

Lūdzam sekot aktuālai informācijai un ieteikumiem iedzīvotājiem un profesionāļiem saistībā ar jaunā koronavīrusa COVID-19 infekcijas uzliesmojumu SPKC tīmekļvietnes sadaļā Aktualitātes

Sargāsim viens otru un paši sevi!