Nelle Treimane palīdz Latvijas WU-17 izlasei izcīnīt 2.vietu Baltijas Kausa izcīņā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 25.07.17.

Dalību Baltijas Kausa izcīņā noslēgusi Latvijas WU-17 futbola izlase.

Latvijas WU-17 meiteņu futbola izlase (2001. un 2002. gadā dzimušās futbolistes) no 19. līdz 21.jūlijam piedalījās Baltijas Kausa izcīņā Igaunijā. Kā jau vēstījām iepriekš, uz Latvijas WU-17 izlasi izsaukta tika FS Metta/OSC futboliste Nelle Treimane, kura attiecīgi Baltijas Kausa izcīņas turnīrā arī debitēja Latvijas WU-17 izlases sastāvā. Jāpiebilst, ka Latvijas WU-17 izlasi vada FS Metta treneris Romāns Kvačovs.

Turnīru Latvijas WU-17 izlase iesāka tiekoties ar mājiniecēm igaunietēm, komandām spēlējot neizšķirti 1:1. Turnīra otrajā spēlē Latvijas izlase mēroja spēkus Lietuvas WU-17 futbolistēm, svinot uzvaru ar 2:1, tomēr labākas vārtu starpībbas dēļ pirmo vietu ieņēma Igaunijas meitenes, kamēr Latvijas meiteņu izlase turnīru noslēdz 2.vietā.  2003.gadā dzimusī Nelle pie spēļu prakses tika abās spēlēs, pirmajā dodoties komandas pamatsastāvā, taču otrajā spēlē laukumā nākot uz maiņu.  

Vairāk informācijas ŠEIT

Protams, bija ļoti patīkami pārstāvēt Latvijas valstsvienību un debitēt WU-17 vecuma izlasē. Treniņprocess bija ļoti organizēts, un no tā ieguvu daudz ko jaunu. Godīgi sakot, spēlēšana pret lielākām meitenēm bija arī nedaudz neierasta, un tas prasīja pielietot lieāku fizisko spēku, bet pēc manām domā, tas neitekmēja to, kā es spēlēju un rīkojos uz laukuma.Nelle TreimaneFS Metta/OSC un Latvijas WU-17 izlases futboliste