Četras FS Metta/OSC futbolistes palīdz Latvijas WU-15 izlasei izcīnīt 2.vietu Baltijas Kausa izcīņā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 09.08.17.

Dalību Baltijas Kausa izcīņā noslēgusi Latvijas WU-15 futbola izlase. 

Latvijas WU-15 meiteņu futbola izlase (2003. gadā dzimušās futbolistes un jaunākas) no 4. līdz 6.augustam piedalījās Baltijas Kausa izcīņā Lietuvas pilsētā Šauļos. Kā jau vēstījām iepriekš, uz Latvijas WU-15 izlasi tika izsauktas četras FS Metta/OSC futbolistes –  Laura SiņutkinaArta Luīze LubiņaNelle Treimane un Katrīna Daņilova.

Turnīru Latvijas WU-15 izlase iesāka tiekoties ar igaunietēm, izcīnot uzvaru ar 2:0. Šajā spēlē ar abiem vārtu guvumiem izcēlās komandas kapteine Nelle Treimane. Komandas sākumsastāvā devās arī Katrīna Daņilova un Laura Siņutkina, kurai izdevās nosargāt vārtus neskartus, bet uz maiņu nāca Arta Luīze Lubiņa.

Turnīra otrajā spēlē Latvijas izlase mēroja spēkus Lietuvas WU-15 futbolistēm, diemžēl piedzīvojot zaudējumu ar 0:8. Spēles sākumsastāvā devās Laura Siņutkina, Nelle Treimane un Katrīna Daņilova, bet Arta Luīze Lubiņa devās laukumā uz maiņu. Līdz ar to Latvijas meiteņu izlase turnīru noslēdza 2. vietā.

Vairāk informācijas ŠEIT

Man bija liels gods pārstāvēt Latviju un debitēt WU-15 izlasē. Treniņu metode bija atšķirīga no ikdienas, un tas man deva papildus zināšanas. Par to, ka es tiku iekļauta abās spēlēs pamatsastāvā, vēlots pateikties savam trenerim Artūram Biezajam - mūsu treniņi ir novērtēti. Varbūt neparādīju visu, ko spēju, bet ir jāanalizē kļūdas, cītīgi jāstrādā un tad jau tikai uz priekšu pie nākamā mērķa!Laura SiņutkinaFS Metta/OSC un Latvijas WU-15 izlases futboliste