Nedēļas apskats: Latvijas jaunatnes čempionāts

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.09.21.

Vairākas spēles Latvijas jaunatnes čempionātā aizvadījušas FS Metta komandas.

Aktīvi turpinās Latvijas jaunatnes čempionāta spēles, kurā vairākas cīņa septembra vidū aizvadījušas arī FS Metta komandas.

U-13 Attīstības grupa:

Tikmēr Attīstības grupas čempionātā FS Metta komanda pirmspēdējā apakšgrupas spēlē ar 6:0 pieveica Riga FC Academy.

Ar trim vārtiem izcēlās Kārlis Ertmanis, divus pievienoja Kārlis Miezis, bet reizi precīzs bija Rainers Višņevskis.

FS Metta futbolisti ar 22 punktiem 8 spēlēs izcīnīja 1. vietu grupā, un turpinās cīņu par zeltu Attīstības grupā jau nākamajā posmā.

Apakšgrupas Top 10 vārtu guvēju sarakstā ir 6 mettieši, tai skaitā rezultatīvākie futbolisti – Kārlis Ertmanis un Rainers Višņevskis ar 8 un 6 vārtu guvumiem,

U-13 Elites grupa:

Otro posmu ar uzvaru iesākusi FS Metta U-13 Elites grupas komanda, ar 7:0 pieveicot Ventspils FA.

Ar diviem vārtiem izcēlās Jēkabs Vītiņš un Tomass Andersons, bet vienus pievienoja Kārlis Pūriņš, Ralfs Zemītis un Ričards Dimpers.

Otrajā posmā FS Metta komandai līdzi nāca 9 punkti, kuriem šoreiz izdevās pievienot vēl trīs. Šobrīd zaļi-baltie ir 1. vietā, par 2 punktiem apsteidzot Rīgas FS, kam ir viena aizvadītā spēle mazāk.

U-14 Attīstības grupa:

Pēc ilgāka pārtraukuma kārtējo spēli aizvadījusi FS Metta U-14 Attīstības grupas komanda, rezultatīvā cīņā ar 4:6 piekāpjoties Rīgas Futbola klubs vienībai.

Divus vārtus guva Emīls Bergmanis, bet vienreiz izcēlās Adrians Stramkals un Kristofers Kalniņš.

Ar 9 punktiem mettieši atrodas 5. vietā savā apakšgrupā, bet Emīls Bergmanis ierindojas 3. vietā rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar 10 vārtiem.

U-14 Meistarības grupa:

Uzreiz divas spēles Meistarības grupā aizvadījusi mūsu U-14 komanda, kas ar 4:3 pārspēja Valmiera FC/BSS un cīnījās neizšķirti 2:2 pret Rīgas FS.

Pirmajā spēlē visus četrus vārtus guva Danila Lisenkovs, bet otrajā divreiz precīzs bija Tomass Andersons.

Zaļi baltie ar 20 punktiem ieņem 3. vietu grupā, bet augstāk esošajām komandām ir vairāk aizvadīto spēļu. Jāatzīmē, ka Danila Lisenkovs ar 9 vārtiem ir 3. rezultatīvākais spēlētājs grupā.

U-15 Attīstības grupa:

Uzvaru gājienu turpina mūsu U-15 Attīstības grupas komanda, kas ar 16:1 pārspēja RFS Akadēmija.

Sešus vārtus guva Roberts Palanskis, piecus pievienoja Bruno Dumpis, divi vārti Rodrigo Kalniņam un Kristeram Ramam, bet vienreiz izcēlās Toms Gāga.

Ar 27 punktiem mūsu U-15 futbolisti šobrīd pārliecinoši atrodas 1. pozīcijā, turklāt tuvākajiem sekotājiem ir vairāk aizvadīto spēļu.

Rezultatīvāko spēlētāju Top 10 ir pieci mettieši, bet apakšgrupas otrais rezultatīvākais futbolists ir Toms Gāga ar 16 gūtajiem vārtiem.

U-15 Elites grupa:

Otro zaudējumu čempionātā piedzīvojusi FS Metta U-15 komanda, ar 0:1 piekāpās JDFS Alberts.

Ar 18 punktiem mūsu U-15 futbolisti šobrīd atrodas 3. vietā, bet ir aizvadījuši mazāk spēļu nekā pretinieki.

U-16 Attīstības grupa:

Desmito uzvaru izcīnījusi FS Metta U-16 Attīstības grupas komanda, ar 15:0 pārspējot Bauskas BJSS.

Ar četriem vārtiem izcēlās Gustavs Sekacis, trīs pievienoja Hugo Pumpurs, divreiz precīzs bija Markuss Ardons un Georgs Soldatenko, bet vieni vārti Frančesko Ģirģenam, Linardam Lazdānam, Kārlim Kapaklim un Kristeram Bērziņam.

Mettieši ar 30 punktiem ieņem pirmo vietu čempionātā, taču visām komandām nav vienlīdzīgs spēļu skaits. Top 3 bombardieru sarakstā ir Gustavs Sekacis un Hugo Pumpurs ar 18 un 14 vārtiem.

U-16 Elites grupa:

Svarīgu uzvaru izbraukumā pret BFC Daugavpils izcīnījusi FS Metta U-15 komanda, ar 2:0 pārspējot pretinieku.

Šajā spēlē vārtus guva Alans Kangars un Robins Stērninieks.

Ar 20 punktiem mūsu U-16 futbolisti atrodas 3. vietā.

Otrs rezultatīvākais čempionāta spēlētājs ir Robins Stērninieks ar 7 vārtiem, bet labāko desmitniekā ir arī Edgars Sajenko un Linards Liepiņš ar attiecīgi 6 un 5 vārtu guvumiem.

U-18 Elites grupa:

Uzvaru izbraukumā izcīnījuši arī mūsu vecākās grupas futbolisti, ar 6:0 pieveicot Rēzeknes FA.

Ar vārtiem izcēlās Niklāvs Treimanis, Rihards Juhnovičs, Kristofers Rēķis, Emīls Aizpurietis un Ričards Bušmeisters, bet reizi pretinieki raidīja bumbu savos vārtos.

FS Metta U-18 komanda šobrīd ieņem 5. vietu, par 2 punktiem atpaliekot no labāko trijnieka. Dalīta 4. vieta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ir Ričardam Bušmeisteram ar 6 vārtiem.

Vairāk statistikas par Latvijas jaunatnes čempionātu meklē ŠEIT

Novēlam mūsu futbolistiem un treneriem veiksmīgu sezonas turpinājumu!