Latvijas un Portugāles valstsvienību spēles pavadonis - Jānis Salenieks

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.06.17.

Ļoti īpaša aktivitāte pirms FK Metta/Latvijas Universitāte spēlēm ir spēlētāju došanās laukumā McDonalds mazo spēlētāju pavadoņu pavadībā. Viens no paraugpavadoņiem – Jānis Salenieks – rītdien gaidāmajā spēlē starp Latvijas un Portugāles valstsvienībā izvadās laukumā kādu no Latvijas izlases spēlētājiem, šo godu izpelnoties ar savu aktivitāte METTAs spēlē.

Jau piekto gadu FS Metta un McDonald’s turpina sadarbību futbola popularizēšanā un bērnu piesaistē futbolam. Vienā no sadarbības aktivitātēm FK Metta/Latvijas Universitāte Virslīgas spēlēs futbolistus laukumā izved mazie McDonald’s spēlētāju pavadoņi.

Katru gadu, sezonas beigās viscītīgākajiem spēlētāju pavadoņiem, kuri visas sezonas garumā visatbildīgāk uztvēruši šo svarīgo pienākumu, tiek piešķirts paraugpavadoņa gods.

Viens no McDonalds oficiālajiem spēlētāju paraugpavadoņiem ir Jānis Salenieks (attēlā: ceturtais no kreisās), kurš ar lielu aizrautību apmeklējis pilnīgi visas Meistarkomandas spēles 2015. un 2016.gada sezonās, esot viens no aktīvākajiem un demonstrējot augstu atbildības sajūtu un interesi par futbolu, kā arī par iesaistīšanos FK Metta/LU spēlēs, turpinot izrādīt interesi par spēlēm arī turpmāk.

Savu aktivitāšu godā Jānim Saleniekam uzticīts būt par pavadoni Latvijas izlases cikla spēlē pret Portugāles valstsvienību, izvedot kādu no Latvijas nacionālās izlases spēlētājiem. Pats Jānis izceļ, ka šajā atbildīgajā brīdī labprāt laukumā izvestu Andri Vaņinu vai Kasparu Gorkšu.

Viena no Jāņa lielākajām motivācijām būt par pavadoni FK METTA/LU spēlēs bija tas, ka viņam tas ļoti patika. Ne reizi viņš nebija jāpārlicina - vienmēr pats bija aizrautīgi ieinteresēts doties uz METTAs spēlēm. Manuprāt, viņam ļoti nozīmīga bija iesaistīšanās futbolā un METTAs spēlēs, lielā atbildības sajūta, izvedot spēlētājus laukumā, pats process - izvest un būt blakus lielajiem spēlētājiem. Kad viņam piedāvāja kļūt par pavadoni Latvijas un Portugāles spēlē, Jānis bija priecīgi satraukts un joprojām tāds jūtas. Kopā esam bijuši klātienē uz vairākām Latvijas izlases spēlē, un tās ar interesi skatījušies. Tagad būs iespēja izvest kādu no Latvijas izlases spēlētājiem laukumā, turklāt blakus būs arī Portugāles futbolisti, kuri iepriekš redzēti vien TV. Kristīne SalenieceJāņa Salenieka mamma Viena no FS Metta pamatvērtībām ir draudzība un mazo METTAs audzēkņu satikšanās pirms spēles ar lielās komandas spēlētājiem ir īpaša gan mazjiem, gan lielajiem. Tā, protams, ir arī liela atbildība no pavadoņu puses visas sezonas garumā un tāpat jāuzsver, ka šādās reizēs mazajiem ir iespēja sajust un vērot lielo spēlētāju gatavošanos pirms spēles. Tie ir īpaši brīži, no kuriem viņi var daudz mācīties un vēlāk izmantot paši. McDonald's atbalsts ir ļoti būtisks, jo tas ļauj turpināt popularizēt Latvijas futbolu bērnu vidē vēl vairāk. Bez masveidības nebūs meistarības un prieks, ka McDonalds ir partneris, kas to paši izprot.Ģirts MihelsonsFS Metta līdzdibinātājs