Apbalvoti centīgākie McDonald's spēlētāju pavadoņi

Miks Vilkaplāters
Ievietots 27.11.17.

Nu jau piekto sezonu FK Metta/Latvijas Universitāte Virslīgas spēlēs futbolistus laukumā izved mazie McDonald’s spēlētāju pavadoņi.

Nedēļas nogalē, īpašā pasākumā tika teikts paldies viscentīgākajiem spēlētāju pavadoņiem, kuri visas sezonas garumā visatbildīgāk uztvēra šo svarīgo pienākumu. Pēc katras spēlētāju izvešanas reizes pavadoņi saņēm speciālus kuponus. Tie, kuri sakrāja visvairāk kuponus, tika uzaicināti uz spēlētāju pavadoņu ballīti, kura norisinājās McDonald’s restorānā.

Šogad par centīgākajiem tika atzīti seši spēlētāju pavadoņi  – Krišjānis Arveds Avots, Matīss Malzubris, Mārtiņš Mileiko, Dominiks Kozlovskis, Hugo Eglītis un Nils Eglītis.  Zēni kopā ar Meistarkomandas spēlētājiem Emīlu Birku un Dāvi Ošu izbaudīja īpaši viņiem sagatavotu aktivitāšu programmu un gardu maltīti.

“McDonald’s” un Futbola skola Metta sadarbība ir vērsta uz ilgtermiņa attīstību, galveno uzmanību pievēšot tieši bērniem un jauniešiem. Tieši “McDonald’s” kreklos tērptie mazie futbolisti izved lielo komandu FK Metta/Latvijas Universitāte uz spēli. Savukārt par vieniem no svarīgākajiem restorānu tīkla atbalstāmajiem pasākumiem kļuvusi futbola diena “Ziķeris” un Futbola vēstnesis (bērnu iepazīstināšana ar sportu un futbolu bērnudārzos).

Viena no FS Metta pamatvērtībām ir draudzība un mazo METTAs audzēkņu satikšanās pirms spēles ar lielās komandas spēlētājiem ir īpaša gan mazajiem, gan lielajiem. Tā, protams, ir arī liela atbildība no pavadoņu puses visas sezonas garumā un tāpat jāuzsver, ka šādās reizēs mazajiem ir iespēja sajust un vērot lielo spēlētāju gatavošanos pirms spēles. Tie ir īpaši brīži, no kuriem viņi var daudz mācīties un vēlāk izmantot paši. McDonald's atbalsts ir ļoti būtisks, jo tas ļauj turpināt popularizēt Latvijas futbolu bērnu vidū vēl vairāk. Bez masveidības nebūs meistarības, un prieks, ka McDonald's ir partneris, kas to īpaši izprot!Ģirts MihelsonsFS Metta līdzdibinātājs

Mazie McDonald’s spēlētāju pavadoņi izved laukumā Meistarkomandas spēlētājus Virslīgas čempionāta spēlē pret FK RFS. (Foto: Harijs Toms)