Liene Vāciete un Maksims Rafaļskis ieguvuši A-UEFA trenera kvalifikāciju

Miks Vilkaplāters
Ievietots 24.09.21.

Septembrī noslēgušās A-UEFA treneru programmas apmācības.

Septembra mēnesī norisinājās A-UEFA treneru izglītības programmas apmācību noslēguma pasākums.

Apmācību programma vairāku mēnešu norisinājās piecās sesijās pa četrām dienām katra, tai skaitā treneriem izstrādājot noslēguma darbu.

Treneru mācības noslēguši un A-UEFA treneru kvalifikāciju ieguvuši arī divi FS Metta speciālisti – Liene Vāciete un Maksims Rafaļskis.

Apmācību dalībnieki piedalījās gan klātienes praktiskajās, gan padziļinātās teorētiskās sesijās, ietverot dažādas profesionālās trenera kompetences, vadītāja un organizatora dotības, tai skaitā spēju vest komunikāciju dažādās situācijās.

Apsveicam Lieni un Maksimu ar šo notikumu un novēlam sekmīgu turpinājumu profesionālajā karjerā!

Prieks par jauniegūto kvalifikāciju! Šī gada laikā mums bija jāveic dažādi uzdevumi, kas nereti bija darba un laika ietilpīgs izaicinājums, bet gala rezultātā - gandarījums. Uzskatu, ka vērtīgākais, ko šādos kursos treneris var iegūt, ir tieši zināšanu un pieredzes apmaiņa ar pasniedzējiem un citiem treneriem. Droši varu apgalvot, ka nekad nebūs tāds mirklis manā treneres karjerā, kad uzskatīšu, ka nu es zinu gana un varu vairāk nemācīties. Mācīšanās un personīgā izaugsme nekad nebeidzas, un šīs kvalifikācijas iegūšana ir tikai viens solis uz priekšu manā treneres karjeras ceļā.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere

A-UEFA licences saņemšana ir kārtējais solis manā attīstībā kā trenerim un personībai. Mūsdienās svarīgi ir pastāvīgi mācīties, uzlabot un papildināt savas zināšanas. Pielietojot šīs zināšanas treniņprocesā un komunicējot ar spēlētājiem, var palīdzēt jaunajiem futbolistiem progresēt laukumā un ārpus tā, labāk saprast un baudīt futbolu. Paldies FS Metta, ka palīdzēja sasniegt vienu no saviem mērķiem!Maksims RafaļskisFS Metta U-14 komandas galvenais treneris