Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.07.20.

Latvijas Jaunatnes čempionāts uzņem apgriezienus – pirmās spēles aizvadījušas vairākas FS Metta komandas.

Šomēnes pirmās spēles Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījušas vairākas FS Metta komandas.

Jūlija mēnesī pirmajās cīņās laukumā devās U-13, U-14, U-15 un U-16 vecuma komandas.

U-13:

Attīstība:

FS Metta/2007 komanda aizvadījusi savu pirmo spēli Attīstības grupā, savā laukumā uzņemot Ogres NSC. Šajā spēlē izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 11:0.

Trīs vārtus guva Daniels Gapliks, pa diviem vārtiem Adrianam Gribovičam un Mihailam Ostapovam, bet viens precīzs sitiens Oskaram Likas, Georgam Korotkovam, Dāvidam Abrāmovam un Danilam Lisenkovam.

Elite:

Aizvadītajā nedēļā pirmo spēli Elites grupas čempionātā aizvadījusi FS Metta U-13 komanda, kas ar 10:1 pārspēja FC Real Pro.

Šajā spēlē trīs vārtus guva Rūdolfs Kļavinskis, divus – Emīls Sprukts, bet vienus vārtus iesita Kristaps Mosāns, Emīls Siliņš, Gundars Smilškalns, Krists Komorovskis un Lenards Bērziņš.

U-14:

Elites grupā pirmo spēli aizvadījusi FS Metta komanda, ar 5:0 pārspējot Jelgavas FS. Ar trim vārtiem šajā spēlē izcēlās Dilans Mihejevs, bet ar vieniem – Klāvs Jēkabsons un Renē Baumanis.

U-15:

Latvijas Jaunatnes čempionātā FS Metta U-15 futbolisti aizvadījuši divas spēles – ar 6:1 pārspēta FK Dinamo Rīga, bet ar 0:1 viesos piedzīvots zaudējums pret Liepājas FS.

Pirmajā spēlē ar diviem vārtiem izcēlās Edgars Sajenko, bet reizi precīzi bija Vadims Cvetkovs, Robins Stērninieks, Alans Kangars un Linards Liepiņš.

U-16:

Elites grupā jau trīs spēles aizvadījusi FS Metta U-16 komanda, kas izcīnījusi divas uzvaras ar 2:0 un 5:0 pret AFA Olaine un FK Tukums 2000/TSS, bet ar 2:4 atzīts pārākums pret JFC Riga.

Šajās spēlēs četrus vārtus guva Dario Šits, bet pa vieniem vārtiem Jēkabs Māris Šusts, Kārlis Neimanis, Edgars Mičulis un Toms Tiesnesis. Vienreiz olainieši bumbu raidīja savos vārtos.

Novēlam mūsu futbolistiem sekmīgas turpmākās spēles!