Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.09.19.

Latvijas Jaunatnes čempionātā vairākas spēles aizvadījušas FS Metta komandas.

Latvijas Jaunatnes čempionātā vairākas spēles aizvadījušas FS Metta komandas.

Augusta pēdējās dienās un septembra pirmajā nedeļā Latvijas Jaunatnes čempionātā spēles aizvadījušas vairākas FS Metta komandas.

Turnīra ietvaros pagājušajā nedēļā laukumā devās U-14, U-15 un U-16 vecuma komandas.

U-14:

Aizvadītajā nedēļā otro spēli cīņā par 1. – 4. vietu aizvadīja Andreja Gluščuka vadītā FS Metta U-14 komanda, viesos ar 0:2 piekāpjoties Rīgas FS futbolistiem.

  • Mettieši šobrīd ieņem 4. vietu ar 16 spēlēs izcīnītajiem 27 punktiem. Par punktu priekšā ir tieši Rīgas FS futbolisti.

U-15:

Attīstība:

Cīņu par 7. līdz 12. vietu Attīstības grupā uzsākusi Mārtiņa Klincāra vadītā SS Metta U-15 komanda, kas mājās pārliecinoši ar 7:1 pārspēja Sēlijas SS futbolistus.

Šajā spēlē ar diviem vārtiem izcēlās Rojs Bradišonoks, Mārtiņš Saulītis un Niks Ņikita Pisarevs, bet reizi precīzs bija Markuss Ardons.

Elite:

Jāna Gobas vadītā FS Metta U-15 komanda piedzīvojusi otro zaudējumu cīņā par 1. līdz 4. vietu. Mettieši mājās ar 0:3 piekāpās FK Spartaks/JFC Skonto vienībai, visus vārtus ielaižot pirmajā puslaikā.

  • Līdz ar šo zaudējumu zaļi-baltie atkāpušies uz otro pozīciju – tikpat punkti ir arī aizvadītās nedēļas pretiniekiem.

U-16:

Viktora Mazura vadītā FS Metta U-16 komanda turpina otro posmu, cīnoties par 1. – 4. vietu. Savā otrajā spēlē zaļi-baltie ar 3:1 pārspēja BFC Daugavpils vienību. Ar vārtiem šajā spēlē izcēlās Lūkass Vapne, bet pa reizei Kristofers Rēķis un Alekss Kaikins.

  • FS Metta vienība šobrīd atgriezusies pirmajā vietā ar 42 punktiem, tikpat ir BFC Daugavpils futbolistiem, tomēr mettiešiem ir labāka vārtu attiecība.
  • Otrajā posmā ar 3 vārtu guvumiem izcēlies Lūkass Vapne, ierindojoties dalītā pirmajā vietā bombardieru sarakstā.