Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Ievietots 17.06.19.

Latvijas Jaunatnes čempionātā vairākas spēles aizvadījušas FS Metta komandas.

Aizvadītajā nedēļā Latvijas Jaunatnes čempionātā spēles aizvadījušas vairākas FS Metta komandas. Turnīra ietvaros pagājušajā nedēļā laukumā devās U-13, U-14, U-15 un U-16 vecuma komandas.

U-13:

Attīstība:

FS Metta/2006 komanda aizvadījusi kārtējo spēli Attīstības grupā, viesojoties pie FK Dinamo Rīga-2, pēdējā minūtē izraujot rezultatīvu neizšķirtu 2:2. Pa vieniem vārtiem Viktoram Makijevskim un Damiram Onackim.

• FS Metta šobrīd 10 spēlēs izcīnījuši 23 punktus, ierindojoties otrajā vietā.
  • Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā trešo un ceturto vietu ar attiecīgi 12 un 11 vārtiem ieņem mettieši Kristers Toms Rams un Rodrigo Kalniņš.

Elite:

FS Metta komanda piedzīvojusi pirmo zaudējumu Elites grupas čempionātā, mājās ar 0:1 piekāpjoties FK Jelgava.

• Romāna Kvačova trenētie FS Metta futbolisti joprojām atrodas tabulas pirmajā vietā ar 25 izcīnītajiem punktiem 10 spēlēs.
  • Starp rezultatīvākajiem spēlētājiem Top 3 ieņem tieši mūsu futbolisti – Sergejs Motiļs, Viestards Gustavs Hibšmanis un Renē Baumanis (10, 8 un 6 vārtu guvumi).

U-14:

Tikmēr Elites grupā kārtējo spēli aizvadījusi FS Metta U-14 komanda, kas mājās ar 4:0 pārspēja FK Dinamo Rīga futbolistus.

Ar diviem vārtiem izcēlās Aleksejs Petrovs, bet ar vieniem – Kristofers Jamonts un Roberts Krūms.

• Andreja Gluščuka vadītā komanda ieņem otro vietu ar 21 izcīnītajiem punktiem 10 spēlēs, panākot SK Babīte, kurai gan spēle rezervē.
  • Starp rezultatīvākajiem spēlētājiem atrodams arī FS Metta uzbrucējs Aleksejs Petrovs ar 7 vārtiem.

U-15:

Elite:

Šonedēļ divas spēles Elites grupā aizvadījusi FS Metta komanda, mājās uzņemot Rīgas FS un Liepājas FS.

Pirmajā spēlē mettieši demonstrēja fantastisku sniegumu otrajā puslaikā, atspēlējoties no 0:3 un pēdējā minūtē izraujot uzvaru ar 4:3.

Tikmēr pret liepājniekiem izspēlēts neizšķirts 1:1. Šajās spēlēs kopā ar trim vārtu guvumiem izcēlās Bruno Melnis, bet ar vieniem Dario Šits un Edgars Mičulis.

• Jāņa Gobas vadītā komanda cīnās bez zaudējumiem un aizvadītajās 10 spēlēs izcīnījusi 22 punktus, šobrīd ieņemot 1. vietu turnīra tabulā
  • Rezultatīvako spēlētāju galvgalī ierindojas Dario Šits un Bruno Melnis ar attiecīgi 10 un 9 vārtu guvumiem.

U-16:

Kārtējo spēli Elites grupā aizvadījusi arī FS Metta 2003. gadā dzimušo komanda, viesojoties pie FK Tukums 2000/TSS, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 5:1.

Šajā spēlē ar vārtu guvumu izcēlās Artjoms Puzirevskis, Rihards Kuzņecovs, Alekss Kaikins, Mikus Vasiļevskis un Ričards Bušmeisters.

• Viktora Mazura vadītā komanda aizvadītajās 7 spēlēs izcīnījusi 18 punktus, šobrīd ieņemot dalītu 1. vietu turnīra tabulā
  • Rezultatīvako spēlētāju sarakstā dalītu pirmo vietu ieņem Artjoms Puzirevskis ar 11 gūtajiem vārtiem.