Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Miks Vilkaplāters
Ievietots 04.06.19.

Latvijas Jaunatnes čempionātā vairākas spēles aizvadījušas FS Metta komandas.

Aizvadītajā nedēļā Latvijas Jaunatnes čempionātā spēles aizvadījušas vairākas FS Metta komandas. Turnīra ietvaros pagājušajā nedēļā laukumā devās U-13, U-14, U-15, U-16 un U-18 vecuma komandas.

U-13:

Attīstība:

FS Metta/2006 komanda aizvadījusi kārtējo spēli Attīstības grupā, viesojoties pie JDFS Alberts un izcīnot uzvaru ar 3:1. Visus trīs vārtus šajā spēlē guva Toms Gāga.

Mettieši šobrīd 8 spēlēs izcīnījuši 21 punktu, ierindojoties trešajā vietā.

Elite:

FS Metta komanda turpina sekmīgi spēlēt Elites grupas čempionātā, mājās ar 5:1 pārspējot FK Tukums 2000/TSS.

Pa diviem vārtiem šajā spēlē Sergejam Motiļam un Viestardam Hibšmanim, bet vieni Dilanam Mihejevam.

Romāna Kvačova trenētie FS Metta futbolisti bez zaudējumiem ierindojas A apakšgrupas galvgalī.

U-14:

Tikmēr Elites grupā kārtējo spēli aizvadījusi FS Metta U-14 komanda, kas Hanzas vidusskolas laukumā, pateicoties Alana Kangara un Alekseja Petrova vārtiem, ar 2:0 pārspēja FK Spartaks/JFC Skonto futbolistus.

Andreja Gluščuka vadītā komanda ieņem otro vietu ar 15 izcīnītajiem punktiem 8 spēlēs, par trim atpaliekot no līderes SK Babīte.

U-15:

Attīstība:

Kārtējo spēli Attīstības grupā aizvadījusi SS Metta komanda, viesos tiekoties ar Talsu NSS.

Šajā spēlē izcīnīta uzvara ar 6:2, ar četriem vārtu guvumiem izceļoties Ernestam Kronim, bet pa reizei precīzi bija Niks Pisarevs un Kristaps Lakševics.

Mārtiņa Klincāra vadītā komanda aizvadītajās 9 spēlēs izcīnījusi 14 punktus, uz doto brīdi ieņemot 3. vietu turnīra tabulā.

Elite:

Tikmēr kārtējo spēli Elites grupā aizvadījusi 2004. gadā dzimušo FS Metta komanda, viesos ar 3:1 pārspējot FK Spartaks/JFC Skonto. Divi vārti Dario Šitam, bet vieni – Emīla Aizpurieša kontā.

Mūsu futbolisti ieņem pirmo vietu ar 8 spēlēs izcīnītajiem 18 punktiem. Jāatzīmē, ka Jāna Gobas vadītā komanda cīnās bez zaudējumiem.

U-16:

Nedēļas nogalē kārtējo spēli Elites grupā aizvadīja arī 2003. gadā dzimušie futbolisti, uzņemot Riga FC.

Zaļi-baltie ar 4:2 pārspēja pretiniekus, divus vārtus gūstot Artjomam Puzirevskim, bet pa reizei precīzi sita Kristofers Rēķis un Alekss Kaikins.

Viktora Mazura vadītā vienība ar 6 uzvarām septiņās spēlēs šobrīd ieņem pirmo vietu čempionātā.

U-18B:

Kārtējo spēli Meistarības grupā aizvadījusi arī Artūra Zālīša vadītā SS Metta komanda, kas viesos ļoti pārliecinoši ar 5:0 pārspēja AFA Olaine.

Šajā spēlē ar vārtu guvumu izcēlās pieci vārtu guvēji: Reinis Bārzdiņš, Eduards Grencmanis, Matīss Šaraks, Krists Putāns un Kristofers Kravčenko.

SS Metta futbolisti pagaidām ierindojas turnīra tabulas 4. pozīcijā 10 komandu konkurencē, šobrīd izcīnot 7 punktus piecās spēlēs.