FS Metta/2006 komanda triumfē Attīstības grupas finālturnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.10.19.

Pēdējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījuši FS Metta/2006 futbolisti.

FS Metta/2006 futbolisti pirmajā posmā aizvadīja 18 spēles, kurās izcīnīja 15 uzvaras, divreiz cīnījās neizšķirti, kā arī piedzīvoja vienu zaudējumu. Izcīnītie 47 punkti par diviem punktiem ļāva apsteigt FS Jelgava, kā arī nodrošināt pirmo vietu un nokļūšanu finālturnīrā.

Pirmajā posmā mettiešiem fantastiska vārtu attiecība – 117:8, no kuriem 23 vārtus guva Kristers Toms Rams, 20 vārti Rodrigo Kalniņam, bet 18 reizes precīzs bija Linards Itkačs. Visi trīs ierindojās rezultatīvāko spēlētāju Top 5.

Ar pirmā posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Romāna Kvačova un Raivja Andžāna vadītā komanda otrajā posmā sacentās ar trim citu reģionu uzvarētājām – Valmiera Glass ViA, FK Veina un Liepājas FS-2.

Finālgrupas pirmajās piecās spēlēs tika izcīnītas četras uzvaras, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret Valmiera Glass ViA. Tas nozīmēja, ka 19. oktobrī ar uzvaru mājas spēlē pret valmieriešiem, mūsu futbolisti varēja nodrošināt uzvaru čempionātā.

Tas arī izdevās – tika uzvara ar 3:0 un izcīnīta pirmā vieta un zelta godalgas. Otrajā posmā ar 3 vārtiem izcēlās Linards Itkačs un Kristers Toms Rams, bet divas reizes precīzs bija Toms Indriķis Gāga.

Ar finālgrupas rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Noslēgumā FS Metta/2006 komandai 1. vieta un zelta medaļas! Apsveicam trenerus un futbolistus ar sekmīgo sezonas noslēgumu!

Šī sezona bija īpaša ar to, ka sperti pirmie soļi lielajā futbolā. Notikusi pāreja no 8:8 uz 11:11 futbolu. Sezonas sākumā tika izvirzīti mērķi, kurus kopīgiem spēkiem izdevās sasniegt, un tas ir pateicoties ieguldītajam darbam treniņos un spēlētēju attieksmei pret lietām, ko viņi veic futbola laukumā, gan ārpus tā. Acīmredzami ir tas, ka spēlētāji progresējuši gan individiāli, gan kā komanda no spēles un spēli. Prieks par to, ka no visām aizvadītajām spēlēm, kopā 24, 23 no tām spējām gūt vārtus un veidot saturīgu spēli, pieturoties pie kluba spēles sistēmas. Īpašs paldies galvenajam trenerim Romānam Kvačovam, kā arī liels paldies visiem FS Metta darbiniekiem, kas ikdienā palīdz nodrošināt spēlētājiem kvalitatīvu treniņu un spēļu procesu, un visiem treneriem, kas strādājuši ar 2006. gadā dzimušajiem futbolistiem. Paldies arī vecākiem par uzticību un atbalstu visas sezonas garumā!Raivis AndžānsFS Metta/2006 komandas treneris