FS METTA vienības izcīna Rīgas pilsētas čempionu titulu visās trīs vecuma grupās

Laura Melne
Ievietots 03.08.17.

Ar apbalvošanu 1. augustā RTU stadionā noslēdzies Rīgas pilsētas 2017. gada jaunatnes čempionāts, kurā Futbola skolas METTA komandas triumfēja visās trīs vecuma grupās, kurās tika skaitīti punkti un sadalītas godalgas: U-10, U-11 un U12.  

Kā vēstīts jau iepriekš, U-10 vecuma grupā FS Metta/Rīga izcīnīja pārliecinošu uzvaru Rīgas pilsētas čempionāta A-2 apakšgrupā, turnīra gaitā nezaudējot nevienu punktu. Savukārt, lai noskaidrotu čempionāta uzvarētājus, atbilstoši turnīra reglamentam, bija jāaizvada vēl divas spēles ar otras apakšgrupas labāko komandu JDFS Alberts. Divu spēļu summā (4:2 un 2:2) pārāki bija mettieši, izcīnot Rīgas pilsētas čempionu titulu. Tikmēr FS Metta/2007 A-1 apakšgrupā ierindojās 2.vietā, kas ļāva cīnīties par 3.vietu čempionāta kopvērtējumā. Divu spēļu summā pārāki gan bija SK Super Nova futbolisti, mettiešiem ierindojoties 4. vietā.

Ar? U-11 konkurencē pārliecinošu sniegumu visā čempionāta garumā demonstrēja FS Metta/Rīga. Desmit spēlēs tika izcīnītas deviņas uzvaras, kā arī viens mačs noslēgts ar neizšķirtu, kas ļāva ierindoties turnīra tabulas augstākajā pozīcijā, izcīnot Rīgas pilsētas čempionu titulu.

U-12 vecuma grupā cīņa par uzvaru izvērtās visspraigāk. FS Metta/ Rīga tikai ar viena punkta pārsvaru kopvērtējumā izdevās pārspēt SK Babīte jaunos futbolistus. Jāpiebilst, ka arī šoreiz mettieši lieliski aizvadīja čempionātu, vienpadsmit spēlēs izcīnot 10 uzvaras un vienu spēli aizvadot neizšķirti. Savukārt FS Metta/2005  komanda čempionātu noslēdza punkta attālumā aiz pjedstāla, ierindojoties 5. vietā.

Trīs labākās komandas visās vecuma grupās ieguva ne tikai kausu, medaļas un diplomus, bet arī nodrošināja tiesības pārstāvēt Rīgu Latvijas fināla sacensībās vasaras sezonas noslēgumā. U-10 vecuma grupā LFF kausa izcīņa notiks no 18. līdz 20. augustam Liepājā, U-11 – no 25. līdz 27. augustam Rēzeknē, bet U-12 vecuma grupā – no 8. līdz 10. septembrim Ventspilī.

Gribu atzīmēt, ka visās spēles Rīgas čempionātā mūs komandas rādīja ļoti labu kombinacionālo, ātru un saturīgu spēli. Katrā spēlē mēs dominējām laukumā, ļoti labi spēlējām taktiski. Visu to, ko mēs mācāmies un pilnveidojam treniņos, mums sanāca parādīt laukumā. Vēl gribētu atzīmēt, ka mūsu puiši visās spēlēs izcēlās ar individuālos meistarību. Parādītais raksturs, gatavošanās katrai spēlei, koncentrēšanās bija visaugstākajā līmenī. Tāpēc arī mums sanāca kļūt par Rīgas čempioniem. Par to gribu pateikt lieli paldies puišiem! Parādītais rezultāts Rīgas čempionātā ir visas FS Metta kopējais darbs un nopelns. Gribu apsveikt komandu, vecākus, FS Metta personālu un vadību ar uzvaru Rīgas čempionātā.Romāns KvačovsU-12 komandas treneris