FS Metta U-16 komanda triumfē "Baltijas Jaunatnes līgā"

Ievietots 10.09.23.

Finālspēli “Baltijas Jaunatnes līga” sacensībās aizvadījusi FS Metta U-16 komanda (Foto: LFF).

FS Metta U-16
3 - 0
SK Super Nova

“Baltijas Jaunatnes līga” sacensību finālā U-16 vecuma grupā (2007. gadā dzimušie futbolisti un jaunāki) savā starpā sacentās Latvijas klubi FS Metta un SK Super Nova.

Ceļā uz finālu FS Metta apakšgrupā izcīnīja pirmo vietu, izcīnot uzvaras pret gaidāmo pretinieci SK Super Nova, igauņu Parnu JK Vaprus, FC Flora, kā arī leišu Klaipedos FM un FA Paņevežys-PRSG.

1/4 finālā divu spēļu summā zaļi-baltie ar 3:1 pārspēja JDFS Alberts, bet pusfinālā ar 7:2 divu spēļu summā pieveica Klaipedos FM.

Finālspēlē, kas norisinājās Jāņa Skredeļa stadionā, jau pirmajā puslaikā FS Metta ieguva trīs vārtus vadību, kad divreiz precīzi sita Dominiks Romenskis, bet vienus vārtus pievienoja Henrijs Gulbis.

Otrajā puslaikā vārti vairs netika gūti, bet Krists Pļaviņš atvairīja 11 metru soda sitienu. 3:0 uzvara finālā!

Līdz ar to sacensības Stefano Greco vadītie zaļi-baltie noslēdza 1. vietā divpadsmit komandu konkurencē.

“Baltijas līga” sacensībās piedalās 4 spēcīgākās katras Baltijas valstu komandas, noskaidrojot spēcīgāko Baltijas komandu šajā vecuma grupā.

Jāatzīmē, ka mūsu 2007. gadā dzimušie futbolisti debijas sezonā “Baltijas līgā” izcīnīja sudrabu U-15 vecuma grupā.

Apsveicam ar sacensību noslēgumu un novēlam mūsu akadēmijas futbolistiem veiksmīgas turpmākās Latvijas čempionāta spēles!