FS Metta U-15 komanda triumfē "Ateitis Cup" turnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.11.21.

Aizvadītās nedēļas nogalē “Ateitis Cup” turnīru aizvadījusi FS Metta U-15 komanda. (Foto: Ateitis Cup)

Laika posmā no 5. līdz 7. novembrim uz Lietuvu devās FS Metta U-15 komanda (2006. gadā dzimušie futbolsti un jaunāki), kuri aizvadīja “Ateitis Cup” turnīru 6 komandu konkurencē.

Pirmajā dienā mettieši izcīnīja 2 uzvaras pret Lietuvas komandām: ar 2:1 pārspēta Baltijos Futbolo akademija un ar 1:0 pieveica FA Ateitis.

Pret BFA ar vārtiem izcēlās Sergejs Motiļs (36. minūtē arī saņēma noraidījumu) un Hugo Jesse, bet otrajā spēlē precīzs bija Ralfs Pakulis.

Otrās dienas ievadā Mārtiņa Klincāra un Ņikitas Kovaļčuka vadītā komanda ar 2:1 pārspēja dāņu SK Skjold, bet dienu noslēdza ar neizšķirtu 1:1 pret Viļņas Žalgiris.

Šajās spēlēs divi vārti Ralfam Pakulim, bet vieni Klāvam Jēkabsonam.

Noslēdzošajā spēlē FS Metta futbolisti cīnījās neizšķirti 0:0 pret FM Ateitis, taču šis rezultāts netika ņemts vērā, jo šī komanda turnīrā piedalījās ārpus konkurences (2005. gadā dzimušie futbolisti).

Četrās spēlēs izcīnītie 10 punkti deva 1. vietu un zelta medaļas – kopējā vārtu attiecība 6:3!

Toms Tolmanis tika atzīts par labāko turnīra vārtsargu, bet Ralfs Pakulis – par labāko uzbrucēju.

Aizvadījām piecas saspringtas un emocijām bagātas spēles trīs dienās. Salīdzinot ar Latvijas čempionāta spēlēm, šeit komandas pret mums spēlēja izmantojot augstu un agresīvu presingu, kura pārvarēšana mums sagādāja problēmas. Turnīra laikā pamainījām savu taktisko izvietojumu un pārgājām no ierastā 1-4-3-3 uz 1-3-5-2. Jāatzīst, ka neizdevās ne tuvu parādīt savu labāko sniegumu, tomēr gribētos izcelt komandas kopējo raksturu un spēju uzvarēt, kas arī nav mazsvarīgi. Paldies puišiem par parādīto augsto līmeni, gatavojoties spēlēm, un trenerim Ņikitam par ieteikumiem un palīdzību futbolistu atjaunošanās procesos. Paldies klubam par doto iespēju piedalīties starptautiskā turnīrā!Mārtiņš KlincārsFS Metta U-15 komandas galvenais treneris

Apsveicam mūsu komandu un trenerus ar zelta godalgām Lietuvā!