FS Metta U-15 komanda izcīna bronzas medaļas "Ateitis Cup"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 10.11.19.

Nedēļas nogalē “Ateitis Cup” turnīru aizvadījusi FS Metta U-15 vecuma komanda.

FS Metta turpina piedalīties starptautiskajā Elites turnīrā “Ateitis Cup”, šoreiz no 8. līdz 10. novembrim turnīrā Lietuvā piedaloties mūsu U-15 vecuma grupas futbolistiem.

Zaļi-baltie tika ielozēti C apakšgrupā kopā ar FC Lokomotiv no Ukrainas, baltkrievu FC Meteor, kā arī leišu FK Žalgiris un FK Banga.

Vispirms FS Metta futbolisti ar 5:0 pārspēja Ukrainas vienību FC Lokomotiv. Ievada spēlē ar hat-trick izcēlās Dario Šits, bet ar vieniem vārtiem Kārlis Neimanis un Valters Parfianovičs.

Uzvarai pirmajā dienā sekoja arī 1:0 panākums pret FC Meteor. Otrajā spēlē ar vienīgajiem vārtiem izcēlās Bruno Melnis.

Grupas noslēdzošajās spēlēs pret Lietuvas komandām FK Žalgiris un FK Banga attiecīgi uzvara 2:1 un neizšķirts 1:1, kas ar 10 izcīnītajiem punktiem ļāva ieņemt pirmo vietu grupā.

Šajās spēlēs visus trīs vārtus guva Dario Šits, palīdzot komandai iekļūt turnīra pusfinālā.

1/2 fināla spēlē savainojumu dēļ mettiešiem nevarēja palīdzēt vairāki pamatsastāva spēlētāji, un spēlē pret baltkrievu Dynamo Brest nācās piedzīvot zaudējumu ar 0:2.

Tas nozīmēja cīņu par 3. vietu ar krievu FK Rodina, šajā spēlē pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 0:0, tomēr pēcspēles soda sitienos teicamu modrību vārtos parādot Ņikitam Parfjonovam (trīs atvairīti sitieni), pārāki bija zaļi-baltie!

Noslēgumā Maksima Rafaļska un Mārtiņa Klincāra vadītajai komandai 3. vieta un bronzas godalgas divdesmit komandu konkurencē.

Apsveicam futbolistus un trenerus ar 3. vietu un bronzas medaļām starptautiskajā turnīrā!