FS Metta U-14 komanda triumfē "SFK Meet the World" sacensībās un izcīna ceļazīmi uz "Gothia Cup" turnīru Zviedrijā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 01.06.23.

FS Metta U-14 izcīnījusi uzvaru “SKF Meet the World” turnīrā (Foto: LFF).

Maija mēnesī tika aizvadīts  “SKF Meet the World” futbola turnīrs – atlases sacensības uz pasaulē lielāko jauniešu futbola turnīru “Gothia Cup”, uz kuru dodas atlases turnīra uzvarētāja.

Šogad sacensībās piedalījās četras U-14 vecuma grupas, pateicoties pagājušajā gadā sasniegtajiem rezultātiem Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā – Rīgas FS, FS Metta, JDFS Alberts un Riga FC Academy.

Jau iepriekš ziņojām, ka pusfināla spēlē FS Metta spēkojās ar Riga FC Academy vienaudžiem, izcīnot uzvaru ar 2:1 un iekļūstot finālā (abus vārtus guva Deivids Baltrušaitis)

Tikmēr finālā mettieši tikās ar Rīgas FS komandu, un šoreiz spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1 (vienīgie vārti Deivids Baltrušaitis) – uzvarētājs tika noskaidrots 11 metru soda sitienu sērijā.

Tajā zaļi-baltie bija sekmīgāki, tādējādi kļūstot par “SFK Meet the World” turnīra uzvarētājiem un kārotās “Gothia Cup” ceļazīmes ieguvējiem.

“Gothia Cup” turnīrs Zviedrijas pilsētas Gēteborgā norisināsies no 16. līdz 22. jūlijam. Ik gadu tajā piedalās ap 1700 komandām no 80 pasaules valstīm, kas 110 laukumos aizvada 4500 spēles.

Pirmoreiz šīs sacensības tika rīkotas 1975. gadā. Turnīra mērķis ir dot jauniešiem iespēju gūt starptautisko spēļu pieredzi, un turnīrs bieži tiek dēvēts arī par Pasaules kausa izcīņu jauniešiem.

Turnīru “SKF Meet the World” rīko Latvijas Futbola federācija  sadarbībā ar vadošo gultņu kompāniju SKF.

Apsveicam ar uzvaru un novēlam veiksmi starptautiskajā turnīrā!