FS Metta U-14 komanda Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonu noslēdz 4. vietā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 13.11.19.

Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonu noslēguši FS Metta U-14 komandas futbolisti.

FS Metta futbolisti pirmajā posmā aizvadīja 14 spēles, kurās izcīnītas 9 uzvaras, kā arī piedzīvoti 5 zaudējumi. Zaļi-baltie ar 27 punktiem ierindojās trešajā vietā, otrajā posmā turpinot cīņu par 1. līdz 4. vietu.

Pirmajā posmā mettiešu vārtu attiecība bija – 31:12. No mūsu futbolistiem rezultatīvākais bija Aleksejs Petrovs, kuram 9 vārtu guvumi un dalīta 4. vieta bombardieru sarakstā.

Ar pirmā posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Otrajā posmā Andreja Gluščuka vadītā komanda sacentās ar citām augšgala komandām – BFC Daugavpils, Rīgas FS un SK Babīte.

Finālgrupā mettieši tika gan pie uzvaras, gan spēlēja neizšķirti, gan zaudēja, tomēr noslēgumā ar 32 punktiem nācās ieņemt 4. vietu kopvērtējumā.

Tikpat punktu bija arī Rīgas FS futbolistiem, kas pēdējā spēlē pārspēja SK Babīte, tomēr RFS, pateicoties labākai vārtu attiecībai savstarpējās spēlēs, ieņēma augstāku pozīciju.

Ar otrā posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Sveicam ar sezonas noslēgumu un vēlam sekmes turpmākajā futbola ceļā!

Gribētos pateikties spēlētājiem, vecākiem un visam kluba personālam par aizvadīto sezonu. Diemžēl iegūtā vieta čempionātā nav apmierinoša, bet pozitīvi vērtējams laukumā rādītais sniegums komandas izpildījumā, kas dod optimistisku cerību, lūkojoties nākotnē!Andrejs GluščuksFS Metta U-14 komandas galvenais treneris