FS Metta U-14 komanda aizvadījusi "Sardinia Talent Trophy" turnīru Itālijā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 24.04.19.

Aizvadītās nedēļas nogalē turnīru Itālijā aizvadījusi FS Metta U-14 vecuma komanda.

Laika posmā no 20. līdz 22. aprīlim Itālijā norisinājās starptautiskais Elites turnīrs “Sardinia Talent Trophy“, kurā piedalās arī tādas Eiropas grandi kā itāļu Inter Milan un FC Roma, Francijas grands Paris Saint Germain un spāņu Atletico Madrid un kurā pirmo reizi piedalījās arī FS Metta U-14 vecuma komanda (2005. gadā dzimušie futbolisti).

“Sardinia Talent Trophy” grupu turnīrā Andreja Gluščuka vadītie mettieši, pateicoties Edgara Sajenko vārtu guvumam, ar 1:0 pārspēja S.S.D. San Francesco, bet ar minimālu rezultātu 0:1 atzina citas itāļu vienības F.C Enotria.

Grupas noslēgumā FS Metta futbolistus sagaidīja slavenās A.S. Roma akadēmijas komandas pārbaudījums. Lai gan iespējas bija vairākas, pacīnīties par punktiem patraucēja kļūdas, kas maksāja ar vārtu guvumu. Piedzīvots zaudējums 1:4, vienīgos vārtus pēc lieliska soda sitiena izpildes gūstot Kristapam Grabovskim.

Turpinājumā mettieši cīnījās par 21. – 24. vietu turnīrā, aizvadot spēli pret Pavese Academy. Šajā spēlē minimāls zaudējums 0:1. Cīņā par 23. vietu FS Metta futbolisti darbojās pārliecinoši – četri gūtie vārtu un 4:1 uzvara pret Villasimius Castiadas. Ar diviem vārtiem izcēlās Kristofers Jamonts, bet ar vieniem – Linards Liepiņš un Markuss Ardons.

Novēlam komandai sekmīgu turpinājumu Latvijas Jaunatnes čempionātā – lai vērtīgā pieredze dod pozitīvu impulsu nākotnē!

FS Metta komanda kopā ar AS Roma un Itālijas izlases leģendāro futbolistu Frančesko Totti.