FS Metta U-13 komanda "Riga Cup" turnīrā izcīna 5. vietu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 19.01.20.

Janvāra vidū FS Metta U-13 komanda aizvadījusi “Riga Cup” turnīru.

Laika posmā no 17. līdz 19. janvārim starptautiskajā Elites turnīrā “Riga Cup” piedalījās FS Metta U-13 (2007. gadā dzimušie futbolisti) komanda.

Romāna Kvačova un Raivja Andžāna vadītā komanda tika ielozēta A apakšgrupā, grupas pirmajā spēlē izvirzoties vadībā pret Sanktpēterburgas Zenit, bet spēles izskaņā piedzīvojot zaudējumu ar 1:2 (vārti – Rūdolfs Kļavinskis).

Otrajā spēlē pretī stājās somu FC Espoo, vienīgos vārtus spēlē gūstot pretiniekiem – 0:1. Turpinājumā gan sekoja uzvara pret portugāļu NF International ar 3:1 (pa vārtu guvumam Emīlam Spruktam, Kristapam Mosānam un Pēterim Palameikam).

Tikmēr grupas noslēdzošajā spēlē divu latviešu komandu duelī mettieši ar 1:0 pārspēja FK Tukums 2000/TSS. Spēles 44. minūtē vienīgos vārtus guva Rūdolfs Kļavinskis.

6 punkti deva 3. vietu grupā un svētdien no rīta spēlē par 5. vietu mettiešiem pretī stājās leišu VFA Gelezinis vilkas, šajā spēlē zaļi-baltajiem izcīnot ļoti pārliecinošu uzvaru ar 5:0.

Spēlē par 5. vietu divus vārtus guva Rūdolfs Kļavinskis, bet pa reizei precīzi bija Emīls Siliņš, Kristaps Mosāns un Emīls Sprukts.

Detalizētāka informācija par turnīru pieejama ŠEIT

Šogad U-13 vecums pirmo gadu oficiāli uzsāks sacensības futbolā 11 pret 11. Pieredze starptautiskajos turnīros vai pārbaudes spēlēs ir ļoti svarīga, un ļoti labi, ka mums ir iespēja piedalīties šādos turnīros, kur ir labi ārzemju pretinieki. Interesanti arī, ka sacensības notika pēc jaunajiem noteikumiem. Gribu pateikt paldies puišiem par skaisto futbolu un vecākiem par atbalstu!Romāns KvačovsFS Metta U-13 komandas galvenais treneris