FS Metta U-13 komanda noslēgusi dalību "Riga Cup" turnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.01.19.

No 18. līdz 20. janvārim Elektrum OSC norisinājās “Riga Cup 2019” U-13 vecuma grupā, kurā piedalījās arī FS Metta komanda.

Aizvadītās nedēļas izskaņā noslēdzies starptautiskais jaunatnes Elites turnīrs “Riga Cup” U-13 vecuma grupā. “Riga Cup 2019” dalībnieku pulkā bija arī FS Metta komanda, kuru pārstāvēja 2006. gadā dzimušie spēlētāji.

Romāna Kvačova un Raivja Andžāna vadītā komanda tika ielozēta D apakšgrupā, grupas spēļu pirmajā dienā piedzīvojot divus zaudējumus – ar 2:3 piedzīvojts zaudējums apakšgrupā, grupas spēļu pirmajā dienā piedzīvojot divus zaudējumus – ar 2:3 piedzīvots zaudējums pret norvēģu NSA, bet ar 1:5 atzīts holandiešu Ado Den Haag pārākums.

Turnīra otrajā dienā mettieši aizvadīja divas spēles. Pēdējā B apakšgrupas cīņā FS Metta pārspēja ukraiņu vienaudžus no DJUŠ-2 ar rezultātu 1:0, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 3:1 uzvarēja FC Real Pro.

Svētdien no rīta spēlē par 9. vietu mettiešiem pretī stājās NF Academy West no Norvēģijas, kurai nācās piekāpties ar 2:3, turnīru noslēdzot 10. vietā.

Turnīrā ar 4 vārtu guvumiem izceļās Klāvs Jēkabsons, divas reizes precīzs bija Sergejs Motiļs, bet par reizei Ralfs Pakulis, Pauls Atars un Viktors Makijevskis.

Detalizētāka informācija par turnīru pieejama ŠEIT

Šogad pirmo gadu mūsu U-13 komanda spēlēs futbolu 11 pret 11. Bija prieks piedalīties šāda līmeņa turnīrā - varējām cīnīties pret komandām no Nīderlandes, Norvēģijas un Ukrainas. Starptautiskā spēļu pieredze ir ļoti svarīga un nepieciešama futbolista apmācības un pilnveidošanās procesā, svarīga izaugsmei. Puiši aizvadīja labas spēles un demonstrēja gan labu sniegumu meistarībā, gan cīņassparā. Ar katru spēli turnīrā spēlējām arvien labāk un pārliecinošāk, par to kā komandas galvenajam trenerim ir liels prieks. Gribu pateikt paldies arī vecākiem par atbalstu!Romāns KvačovsFS Metta U-13 komandas galvenais treneris