FS Metta U-13 komanda aizvadījusi starptautisko Elites turnīru "ZTE European Cup"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.09.19.

“ZTE European Cup” turnīru Milānā aizvadījusi FS Metta U-13 vecuma komanda.

Laika posmā no 6. līdz 8. septembrim Milānā norisinājās Alcione futbola kluba un uzņēmuma ZTE organizētais starptautiskais Elites jauniešu turnīrs ZTE European Cup, uz kuru tika uzaicināta arī FS Metta U-13 komanda.

Turnīrs pulcēja vairākas Eiropas valstu Top akadēmijas, bet interesants punkts reglamentā bija neizšķirta gadījumā izspēlētā pēcspēles 11 metru soda sitienu sērija, lai noteiktu spēles uzvarētāju.

Jāņa Gobas un Raivja Andžāna vadītā vienība grupu turnīru iesāka ar Itālijas šī vecuma Top komandām Bologna FC un Juventus FC – pirmajā spēlē fiksēts neizšķirts 1:1 (Kristiāns Mežsargs), bet piedzīvots zaudējums 11 metru soda sitienu sērijā, kamēr turīniešiem piekāpāmies ar 0:1.

Otrajā turnīra dienā FS Metta futbolisti piedzīvoja zaudējumu pret Vīnes Rapid ar 0:5, kā arī pēcspēles soda sitienu sērijā atzina mājinieces Alcione Milano pārākumu.

Pēc grupu turnīra cīņā par 9. vietu mettiešiem pretī stājās Omānas Muscat, kur aizraujošā trillerī mūsu futbolisti, atspēlējoties no 1:3, izrāva uzvaru ar 4:3. Divi vārti šajā spēlē Klāvam Jēkabsonam un Sergejam Motiļam.

Novēlam mūsu futbolistiem sekmīgu Latvijas Jaunatnes čempionāta noslēgumu un ceram, ka turnīrā gūtā pieredze būs vērtīgs ieguldījums turpmākajā attīstībā!