FS Metta U-12 komanda izcīna zelta medaļas LFF Kausa izcīņā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.09.19.

Nedēļas nogalē LFF kausa izcīņas turnīru U-12 vecuma grupā aizvadījusi FS Metta komanda.

Laika posmā no 6. līdz 8. septembrim LFF Kausa izcīņas turnīru futbolā 8 pret 8 aizvadīja spēcīgākās Latvijas U-12 vecuma komandas.

Šo komandu vidū bija arī Romāna Kvačova un Jāņa Riherta vadītā FS Metta vienība, kura spēlēja A apakšgrupā pret Balvu SC, Rēzeknes BJSS, FC Real Pro, Liepājas FS un Jelgavas FS komandām.

Grupu turnīrā mettieši izcīnīja četras uzvaras pēc kārtas – ar 11:0 tika pārspēts Balvu SC, ar 5:2 – Rēzeknes BJSS, kam sekoja 1:0 un 4:0 uzvaras pret attiecīgi FC Real Pro un Liepājas FS. Noslēdzošajā spēlē gan ar 1:4 tika atzīts Jelgavas FS pārākums.

  • Pirmajās spēlēs ar 10 vārtiem izcēlās Rūdolfs Kļavinskis, ar 4 – Emīls Sprukts, divreiz precīzs bija Krists Komorovskis, bet pa reizei izcēlās Lenards Bērziņš, Kristaps Mosāns, Gabriels Grava, Pēteris Palameiks, Krists Pļaviņš un Gundars Smilškalns.

12 izcīnītie punkti un 1. vieta apakšgrupā zaļi-baltajiem ļāva turpināt cīņu par 1. līdz 4. vietu. Papildus Jelgavas FS, no B apakšgrupas miniturnīram pievienojās arī FK Tukums 2000/TSS un SK Super Nova.

FS Metta futbolistiem miniturnīram līdzi nāca zaudējums pret jelgavniekiem, kas nozīmēja, ka svarīgi bija izcīnīt uzvaras abās atlikušajās spēlēs. Tas arī izdevās – ar 1:0 un 2:1 tika uzveikta gan SK Super Nova, gan tukumnieki, kas nozīmēja 1. vietu un zelta medaļas LFF Kausa izcīņā!

  • Noslēdzošajās spēlēs ar diviem vārtiem izcēlās Kristaps Mosāns, bet reizi precīzs bija Gundars Smilškalns

Apsveicam mūsu futbolistus un trenerus ar izcīnītajām zelta medaļām turnīrā!