FS Metta U-12 komanda izcīna 7. vietu "Ateitis Cup" turnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.10.22.

Nedēļas nogalē “Ateitis Cup” turnīru aizvadījusi FS Metta U-12 vecuma komanda (Foto: Ateitis Cup).

Laika posmā no 14. līdz 16. oktobrim Lietuvā norisinājās “Ateitis Cup” turnīrs, kurā šonedēļ savā starpā sacentās 2010. gadā dzimušo komandas. Turnīrā dalībnieku pulkā bija arī FS Metta U-12 komanda.

Mettieši tika ielozēti B apakšgrupā kopā ar FC Infonet no Krievijas, leišu FM Ateitis, kā arī Portugāles vienību SL Benfica.

Vispirms FS Metta futbolisti ar 4:0 pieveica FC Infonet, kam sekoja 2:0 uzvara pret FM Ateitis.

Pirmajā spēlē divreiz precīzs bija Linarts Štefenbergs un pa reizei Rodrigo Laimiņš un Rūdolfs Vanags, bet otrajā spēlē precīzs bija Henrijs Japiņš un Oskars Leščinskis

Grupas noslēdzošajā spēlē izspēlēts neizšķirts 1:1 pret SL Benfica, kas nodrošināja pirmo vietu grupā un cīņu par medaļām. Vienīgie vārti Roberts Vientiess.

Otro posmu zaļi-baltie iesāka ar 1/4 fināla spēli pret Lietuvas BE-1 akadēmiju, kurā diemžēl nācās piedzīvot zaudējumu ar 0:2.

Zaudējums 1/4 finālā nozīmēja cīņu par 5. – 8. vietu, mazajā pusfinālā tiekoties ar itāļu Juventus un piedzīvojot zaudējumu ar 1:2 (vienīgie vārti Oskaram Leščinskim).

Pēdējā noslēdzošajā spēlē par 7. vietu mettieši ar 4:2 pārspēja RFS Academy. Šajā spēlē divreiz pretinieki raidīja bumbu savos vārtos, bet pa reizei precīzi bija Matīss Mičulis un Marsels Galarovskis.

Noslēgumā Vladimira Cīmaņa un Renāra Guliaka vadītajai komandai 7. vieta sešpadsmit komandu konkurencē.

Apsveicam futbolistus un trenerus ar startu turnīrā un vēlam sekmes turpmākajā futbola ceļā!