FS Metta U-12 komanda izcīna 6. vietu starptautiskajā "Elva Elite Cup" turnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 14.05.19.

“Elva Elite Cup” turnīru Igaunijā aizvadījusi FS Metta U-12 komanda.

Aizvadītās nedēļas nogalē Igaunijā notiekošajā Elites turnīrā piedalījās FS Metta 2007. gadā dzimušo komanda, bet komandu pulkā bija arī tādas komandas kā Dynamo Kiev, CSKA Moscow, Tottenham Hotspur, West Ham United un Legia Warsaw.

FS Metta komanda grupu turnīru iesāka ar neizšķirtu 1:1 pret poļu UKS Varsovia, kam sekoja trīs spēles pret Igaunijas komandām. Pret FC Flora tika izspēlēts neizšķirts 0:0, bet FC Nomme United un South-Estonia Selection komandas tika pārspētas ar identisko 2:0.

Grupu turnīra noslēdzošajās divās spēlēs pretī stājās spēcīgie Tottenham Hotspur un CSKA Moscow, tomēr šajos dueļos nācās piedzīvot zaudējumus ar attiecīgi 0:1 un 0:2. Lai iekļūtu Zelta grupā, mettiešiem play-off kārtā bija jāuzveic Baltic Football School, ko arī izdevās izdarīt – panākums ar 1:0.

Zelta grupā zaļi-baltie izcīnīja uzvaru ar 3:1 pret JK Tallinn Kalev, cīnījās neizšķirti 0:0 pret Tottenham Hotspur, kā arī piedzīvoja zaudējumus pret CSKA Moscow, Dynamo Kiev, Legia Varshaw un UKS Varsovia. Līdz ar to noslēgumā Romāna Kvačova un Jāņa Riherta vadītā komanda izcīnīja 6. vietu “Elva Elite Cup” turnīrā.

Turnīrā ar 5 vārtiem izcēlās Rūdolfs Kļavinskis, ar trim Emīls Sprukts, bet divi precīzi sitieni Kristapam Mosānam.

Ļoti labs un interesants turnīrs, tādas sacensības ir ļoti nepieciešamas, lai varētu turpināt attīstīties. Šados turnīros ir lieliska iespēja salīdzināt sevi ar vadošajām Eiropas komandām šajā vecumā. Katra spēle bija ļoti interesanta, kā arī katrā spēlē mums vajadzēja saglabāt maksimālo koncentrēšanos un visu laiku rādīt savu labāko sniegumu. Ja salīdzina mūsu komandu ar pārējiem, mēs neatpaliekam tehniski un taktiski (lēmuma pieņemšanā un lēmuma pieņemšanas ātrumā). Gribu pateikt paldies puišiem par ļoti labām spēlēm un paldies vecākiem par atbalstu!Romāns KvačovsFS Metta U-12 komandas treneris

Novēlam sekmīgu turpmāko sezonu pašmāju čempionātā!