FS METTA U-11 komandai 8. vieta LFF kausa izcīņā

Laura Melne
Ievietots 30.08.17.

No 25. līdz 27.augustam Rēzeknes Sporta pārvaldes stadionā norisinājās LFF kausa izcīņa futbolā 8:8, kurā sacentās 12 Latvijas vadošās U-11 vecuma grupas komandas. 

FS METTA komanda grupu turnīru iesāka ar panākumu pret Madonas BJSS (4:2), kam sekoja arī mājinieku Rēzeknes FA pārspēšana ar 2:0. Otrā turnīra diena tika iesākta ar bezvārtu neizšķirtu pret  Vidzemes FC, tam sekoja 1:1 cīņā ar FA Ventspils, savukārt grupu turnīra noslēgumā nācās piekāpties JFA Jelgava (0:2). Tas kopvērtējumā deva 3. vietu savā apakšgrupā, liekot turpināt turnīru, spēlējot par 5. – 8.vietu.

Uz turnīra otro posmu mettieši līdzi ņēma neizšķirtu pret Vidzemes FC, savukārt turpinājumā nācās piedzīvot divas neveiksmes pret Academ FC (1:3) un FK Liepāja (1:2). Tā rezultātā LFF kausa izcīņa FS Metta komandai šoreiz bija jānoslēdz 8. vietā.

Finālturnīru aizvadījām labi līdz grupas pēdējai spēlei, kurā mēs nespējām parādīt savu labāko sniegumu. Finālturnīrā ļoti labi redzams, cik svarīga ir psiholoģiskā gatavība, kuras mūsu komandai līdz galam nepietika. Protams, ka mēs ar puišiem neesam apmierināti ar rezultātu, bet ir dažkārt jādabū pa dibenu, lai varētu piecelties un atkal treniņos pilnveidoties, kā arī rūdīt raksturu. Paldies visiem atbalstītājiem, kuri bija ar mums!Ivars GailisU-11 treneris

Foto: Aleksandrs Lebeds