FS Metta U-11 komanda izcīna 9. vietu starptautiskajā "Liepāja Challenge Cup" turnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 10.06.19.

Jūnija sākumā “Liepāja Challenge Cup” aizvadījusi FS Metta U-11 vecuma komanda.

Aizvadītās nedēļas nogalē FS Metta U-11 vecuma futbolisti devās uz Liepāju, piedaloties starptautiskajā Elites turnīrā “Liepāja Challenge Cup”. Turnīrs vienkopus pulcēja tādas komandas kā angļu Arsenal FC un Manchester United, vācu Hertha BSC un Koln FC, kā arī itāļu Atalanta un krievu CSKA.

Mettieši tika ielozēti C apakšgrupā, noslēdzot to 3. vietā – 2:0 pārspēta Varšavas Legia, ar attiecīgi 3:0 un 1:0 izcīnītas uzvaras pret JK Poseidon Parnu un KaPa United, izspēlēts neizšķirts 1:1 pret Atalanta, kā arī ar 0:1 piedzīvots zaudējums Baltic Football School.

Līdz ar to FS Metta iekļuva to 12 komandu pulkā, kas cīnījās par godalgām. GB apakšgrupā zaļi-baltajiem, tomēr nācās piedzīvot trīs zaudējumus – 0:2 pret Kijevas Dinamo, kā arī 0:6 un 0:1 pret vācu vienībām Hertha BSC un Koln FC. Pārējās divās spēlēs izspēlēts bezvārtu neizšķirts pret Baltic Football School un FK Liepāja.

Noslēdzošajās divās cīņās par 9. – 12. vietu mettieši izcīnīja divas uzvaras – vispirms ar 1:0 pārspēts igauņu Nomme Kalju, bet par spēlē 9. vietu ar identisku rezultātu pārspēta FK Liepāja.

Turnīru Ivara Gaiļa vadītā FS Metta U-11 komanda noslēdza 9. vietā 24 komandu konkurencē. Ar 5 vārtiem izcēlās Jēkabs Vītiņš, bet ar trim – Ansis Vītiņš.

Novēlam futbolistiem sekmīgu sezonas turpinājumu!