FS Metta U-10 un U-11 komandas izcīna zelta medaļas "Inspiration Cup" turnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.09.19.

Septembra otrajā pusē “Inspiration Cup” aizvadījušas FS Metta U-10 un U-11 komandas.

No 21. līdz 22. septembrim “Inspiration Cup” turnīru aizvadījušas divas FS Metta U-10 vecuma komandas, bet nedēļu vēlāk turnīrā piedalījās arī mettiešu U-11 vecuma vienības.

U-10:

FS Metta turnīra ievadā izcīnīja divas 8:0 uzvaras pret leišu Paņevežio un FK Smiltenes BJSS, kā arī ar attiecīgi 1:0 un 3:0 pārspēja Ateitis FM un TFK Nikars.

Mettieši ar 5:0 pārspēja Mārupes SC, kā arī cīnījās neizšķirti 2:2 ar FK Alberts. Pirmajās sešās spēlēs ar 10 vārtiem izcēlās Miķelis Menniks, ar četriem – Ernests Ivanovskis-Pigits, bet ar trim vārtiem Pauls Pinkulis, Marsels Rozenbahs un Kristers Bērziņš.

Finālā Ivara Gaiļa vadītā komanda tikās ar Rīgas FS, spēles pamatlaikā komandas cīnījās neizšķirti 1:1 (vārti Adrianam Saulītim), bet pēcspēles soda sitienos pārāki bija zaļi-baltie. Uzvara finālā un zelta medaļas turnīrā!


FS Metta/2009 komanda turnīru iesāka ar 4:2 uzvaru pret Paņevežio FA-1, kam sekoja zaudējums 0:2 pret Rīgas FS. Turpinājumā ar 9:0 tika pārspēta Mārupes SC, bet ar 1:0 – BJFK Jēkabpils.

Noslēdzošajās divās pirmā posma spēlēs ar 5:2 tika pārspēta Mārupes SC otrā komanda, bet ar 2:1 leišu FK Jonava. Tas ļāva turpināt cīņu par 3. vietu, šajā spēlē gan piedzīvojot zaudējumu 2:3 pret JDFS Alberts. 

Noslēgumā Jāņa Riherta vadītajai komandai 4. vieta turnīrā.

U-11:

FS Metta futbolisti turnīra pirmajā dienā aizvadīja 4 spēles. Divreiz izspēlēts 1:1 neizšķirts pret FK Dinamo Rīga/2008 un Rīgas FS/2008 (pirmajā spēlē vārtu guvums Oliveram Dzenītim, otrajā – Enriko Gauračam).

Tāpat grupā izcīnītas divas uzvaras – 2:1 pret FK Smiltene BJSS, kā arī 4:1 panākums pret Liepājas FS. Šajās spēlēs ar trim vārtu guvumiem izcēlās Olivers Dzenītis, diviem – Jēkabs Vītiņš, bet reizi precīzs bija Ralfs Zemītis.

Turpinājumā mettieši izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras ar 7:0 un 10:0 pret leišu FM Fortuna un FA Žalgirietis, kam sekoja pusfināla cīņa pret Rīgas FS. Šajā duelī uzvarētājs pamatlaikā noskaidrots netika (1:1), pēcspēles soda sitienos uzvaru izcīnot zaļi-baltajiem. Jāatzīmē, ka pamatlaikā neizšķirtu izrāva komandas vārtsargs Dominiks Kozlovskis.

Romāna Kvačova vadītā komanda finālā sacentās ar FK Tukums 2000/TSS, izcīnot uzvaru ar 3:1 un nodrošinot pirmo vietu turnīrā! Ar vieniem vārtiem finālspēlē izcēlās Jēkabs Vītiņš, Olivers Dzenītis un Ralfs Zemītis.


FS Metta/2008 tikmēr komanda turnīra ievadā ar 0:1 piekāpās BFK Dinamo futbolistiem, kam sekoja 3:0 uzvara pret Mārupes SC. Noslēdzošajās divās apakšgrupas spēlēs piedzīvoti zaudējumi ar 0:3 un 0:1 pret Rīgas FS un Mārupes SC/2007 komandām.

Otro posmu komanda iesāka ar 0:2 zaudējumu pret FA Dainava, kam sekoja uzvara 3:0 pret FS Santos. Izšķirošajā apakšgrupas cīņā izspēlēts neizšķirts 1:1 pret FK Dinamo Rīga/2008, kurus izdevās pārspēt pēcspēles soda sitienu sērijā.

Noslēdzošajā cīņā par 17. vietu Jāņa Riherta vadītā komanda ar rezultātu 2:1 pārspēja JDFS Alberts futbolistus.