FS Metta meiteņu komanda triumfē Pavasara kausa izcīņas turnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 25.03.19.

“Pavasara kauss” turnīru meitenēm aizvadījusi FS Metta U-16 komanda.

Marta mēnesī, divos sabraukumos Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās “Pavasara kausa izcīņas” turnīrs U-16 meitenēm, kurā dalībnieču vidū bija arī FS Metta komanda.

Turnīrā piedalījās 6 komandas, sadaloties divās apakšgrupās pa trim komandām katrā. FS Metta futbolistes tika ielozētas “A” apakšgrupā, kurā abās spēlēs tika izcīnītas drošas uzvaras.

Vispirms mettietes ar 12:0 pārspēja FK Dinamo Rīga/SK Babīte, bet otrajā cīņā ar 8:0 tika izcīnīta uzvara pret Liepājas FS.

Šajās spēlēs ar 7 vārtiem izcēlās Nelle Treimane, ar četriem – Katrīna Daņilova, pa trim reizēm vārtus guva Amēlija Lipšane un Anastasija Vainere, bet vienus vārtus guva Katrīna Augustāne, Tīna Zankovska un Elizabeta Mineja.

Izslēgšanas spēles FS Metta futbolistes sāka pusfinālā pret AFA Olaine. Skaistus uzvaras vārtus gūstot Amēlijai Lipšānei, zaļi-baltās izcīnīja uzvaru ar 2:1.

Cīņā par 1. vietu turnīrā mettietes spēlojās ar Rīgas FS futbolistēm, un, finālā ar diviem vārtiem izceļoties Katrīnai Daņilovai, drošu uzvaru ar 2:0 izcīnīja mūsu meitenes, līdz ar to triumfējot “Pavasara kauss” turnīrā!

Starp turnīra labākajām spēlētājām arī mūsu futbolistes:

  • Turnīra labākā spēlētāja –Katrīna Daņilova
  • Komandas labākā spēlētāja – Amēlija Lipšāne

Apsveicam mūsu futbolistes un trenerus ar panākumu!