FS Metta komandas turpina sieviešu un meiteņu telpu futbola čempionātus

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.01.20.

Nedēļas nogalē telpu futbola sacensības aizvadījušas FS Metta sieviešu un meiteņu komandas.

Janvāra pēdējā nedēļas nogalē telpu futbola sacensību otro sabraukumu 1. divīzijas čempionātā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda, bet FS Metta U-10 komanda uzsāka telpu futbola sacensības.

1. divīzijas čempionātā zaļi-baltās iepriekš 3 spēlēs bija izcīnījušas vienu uzvaru, un otro sabraukumu iesāka ar teicamu atspēlēšanos no 0:3 un 4:3 uzvaru pret Rīgas FS-1.

Ar diviem vārtiem šajā spēlē izcēlās Anastasija Vainere, bet pa reizei Ketija Karmena Pozņiaka un Katrīna Daņilova.

Otrajā spēlē mettietes ar 11:1 pārspēja Riga United komandu, un 5 vārtus guva Katrīna Daņilova, divus – Anastasija Vainere un Ketija Karmena Pozņiaka, bet vienreiz precīzas bija Rebeka Sniedzīte un Amēlija Lipšāne.

Noslēdzošajā spēlē zaļi-baltās piedzīvoja zaudējumu ar 0:3 pret Rīgas FS-2, un pēc otrā sabraukuma ir izcīnītas 3 uzvaras un piedzīvoti 3 zaudējumi.

Tikmēr 25. janvārī telpu futbola sacensības uzsākaī FS Metta U-10 meitenes, kuras pirmajā sabraukumā cīnījās mainīgām sekmēm – 6:2 un 3:2 uzvara pret SK Super Nova un Rīgas FS, bet 3:5 zaudējums pret FK Olaine/FK Iecava.

Šajās spēlēs ar 6 vārtiem izcēlās Emīlija Ambaine, 4 reizes precīza bija Elizabete Romanova, bet pa reizei Ieva Zaharova un Nikola Gerharde.

Vēlam veiksmi mūsu futbolistēm arī nākamajās sacensībās!