FS Metta komanda "Riga Cup" turnīrā U-17 vecuma grupā izcīna 3.vietu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.02.19.

Dalību starptautiskajā “Riga Cup” turnīrā noslēgusi FS Metta komanda.

Laika posmā no 15. līdz 17. februārim Skonto hallē “Riga Cup” turnīru aizvadīja FS Metta U-17 komanda, kuras kodolu gan veidoja 2003. gadā dzimušie futbolisti.

Grupu turnīru mettieši noslēdza bez zaudējumiem – uzvaras 3:0 un 3:1 pret somu FC Espoo un SK Super Nova, kā arī neizšķirts 1:1 pret dāņu Velje Boldklub.

Šajās spēlēs ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Artjoms Puzirevskis, bet pa reizei Lūkass Vapne, Kārlis Vilnis, Kristofers Rēķis un Ričards Bušmeisters.

Pusfinālā zaļi-baltajiem pretī stājās otras grupas uzvarētāja BFC Daugavpils. Šajā dramatiskajā cīņā ar trim noraidījumiem, diviem 11 metru soda sitieniem un neskaitāmiem brīdinājumiem FS Metta futbolistiem ar 0:1 nācās atzīt gadu vecāko BFC Daugavpils pārākumu.

Tas nozīmēja cīņu par trešo vietu, kur Viktora Mazura trenētajiem futbolistiem tika plānota cīņa jau iepriekš iepazīto Velje Boldklub no Dānijas. Šoreiz komandas spēli neaizvadīja (9 viesu spēlētāji izkrita no ierindas slimības dēļ), un ar 3:0 tehnisko uzvaru spēlē un 3.vietu turnīrā izcīnīja FS Metta futbolisti.

Apsveicam jaunos futbolistus ar bronzas godalgām un novēlam veiksmīgu gaidāmo sezonu!