FS Metta audzēknis Linards Liepiņš pievienojas FC Trapani 1905

Miks Vilkaplāters
Ievietots 05.12.23.

FS Metta audzēknis Linards Liepiņš turpmāk pārstāvēs Itālijas klubu FC Trapani 1905.

Pēc sezonas beigām Latvijā mūsu akadēmijas audzēknis Linards Liepiņš pievienojies Itālijas D sērijas līdervienībai FC Trapani 1905.

2005. gadā dzimušais aizsargs FS Metta akadēmijā ir kopš pirmās dienas futbolā, šogad pārstāvot FS Metta U-18 komandu un jau trešo sezonu pēc kārtas spēlējot mūsu sadarbības kluba Skanstes SK pieaugušo komandā.


2012. gads: Riga Open Cup, viens no Linarda pirmajiem futbola turnīriem.

FC Trapani 1905 ir Sicīlijā bāzēts klubs, kurš ir dibināts 1905. gadā. Klubs lielākoties spēlējis C un D sērijās, tomēr labākais rezultāts sasniegts pirms 10 gadiem, kad FC Trapani 1905 spēlēja B sērijā.

Ar sava gada gājuma komandām akadēmijā divreiz bijis medaļniekos Latvijas jaunatnes čempionātā, bet ar Skanstes SK uzvarējis 2. līgā un šogad izcīnījis 3. vietu Optibet Nākotnes līgā.

Akadēmijas komandās startējis vairākos starptautiskajos turnīros, tai skaitā prestižajos Spānijas un Itālijas turnīros MIC un Sardinia Talent Trophy.


2015. gads: Uzvara “Ateitis Cup” turnīrā ar 2005. gadā dzimušo komandu.


2017. gads: Liepiņš gatavojas izpildīt 11 metru soda sitienu MIC turnīrā U-12 vecuma grupā. FS Metta 1/4 finālā apstājas pēcspēles soda sitienu sērijā pret Southampton FC.


2023. gads: vārtu svinības ar komandasbiedriem

Jau kopš U-17 vecuma grupas Linards pārstāv dažādas Latvijas jaunatnes izlases, gan U-17, gan U-19 nacionālajai izlasei palīdzot iekļūt Elites kārtā.

FS Metta esmu pavadījis visu savu laiku, kopš sāku trenēties futbolā - tie bija vairāk nekā 15 gadi. Klubs bija man kā otrās mājas. Izgāju cauri visai sistēmai un neskaitāmiem treneriem, no kuriem daudz esmu mācījies un, no jauna apgūstot, atkārtojis, bet šobrīd esmu nolēmis spert soli uz priekšu un izmēģināt savus spēkus Itālijas klubā FC Trapani 1905. Iepazīstot klubu, spēles stilu un komandu, esmu drošs, ka izvēlējos pareizo vietu, kur to darīt. Galvenie mērķi ir iegūt jaunu pieredzi, nostiprināties sastāvā, dot savu pienesumu komandai un tad arī sekos panākumi un izaugsme manā futbolista karjerā!Linards LiepiņšFS Metta audzēknis

Novēlam jaunajam futbolistam izdošanos un sekmīgu turpmāko ceļu!