FS Metta audzēknis Kristupas Keršys pievienojas Werder Bremen akadēmijai

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.10.19.

FS Metta audzēknis Kristupas Keršys turpmāk pārstāvēs Vācijas kluba Werder Bremen akadēmiju.

Lietuvas jaunais futbolists Kristupas Keršys mūsu akadēmijai pievienojās desmit gadu vecumā, pārnākot no FK Dinamo kluba, četrarpus gadus pārstāvot 2003. gadā dzimušo komandu.

Oktobra vidū futbolists noslēdzis līgumu ar Vācijas klubu Werder Bremen, turpmāk pārstāvot kluba U-17 vecuma komandu.

FS Metta sastāvā Kristupas divreiz kļuvis par Latvijas čempionu U-13 un U-15 vecuma grupās, bet U-14 vecuma grupā izcīnīja sudraba godalgas.

Sekmīgi ar komandu startējis arī dažādos starptautiskos turnīros, tai skaitā izcīnot otro vietu Elites turnīros  “Ateitis Cup” un “Kazachenok Cup”, turnīru gaitā sacenšoties ar Juventus FC, Liverpool FC, PSG un Zenit komandām.

Jau kopš U-15 vecuma grupas Kristupas pārstāv dažādas Lietuvas jaunatnes izlases, septembrī pārstāvot valstsvienību arī U-17 izlases kvalifikācijas turnīrā.

Keršys devās laukumā visās trijās spēlēs pret Zviedriju, Dāniju un Fēru salām, pirmajās divās dodoties komandas sākumsastāvā.

Šo sezonu Kristupas aizvadīja slovāku Slovan sistēmā, bet šobrīd sekmīgi pievienojies Vācijas Bundeslīgas kluba akadēmijai.

Novēlam jaunajam futbolistam izdošanos un sekmīgu turpmāko ceļu!

Esmu ļoti priecīgs pievienoties Werder Bremen klubam. Es domāju, ka tas ir nākamais solis, kas var palīdzēt piepildīt savus sapņus. Šie četrarpus gadi, ko pavadīju FS Metta, bija vieni no labākajiem gadiem manā karjerā - apguvu ļoti daudz futbola zinību, kā arī izaugu kā cilvēks. Šobrīd cenšos, cik vien ātri var, pierast pie jaunajiem komandas biedriem un spēles stila, kā arī pierast pie dzīvošanas vienam bez vecākiem. Ļoti gribētu pateikties maniem komandas biedriem un visiem treneriem, īpaši Andrejam Gluščukam un arī trenerim Ģirtam Mihelsonam par darbu, ko ieguldīja manā attīstībā. Paldies par to, ka ticēja un uzticējās. Paldies par ļoti labām treniņu iestrādēm, kuras palīdzēja man augt un attīstīties. Un arī, protams, liels paldies vecākiem par atbalstu un visu, ko viņi ir ieguldījuši manī!Kristupas KeršysFS Metta audzēknis

Kristupas FS Metta sastāvā “Ateitis Cup” turnīra spēlē pret Juventus FC.