FS Metta audzēknis Kristaps Mosāns turpmāk pārstāvēs Parma Calcio 1913 akadēmiju

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.02.24.

FS Metta audzēknis Kristaps Mosāns pārceļas uz Itālijas klubu Parma Calcio 1913.

Janvāra beigās Kristaps Mosāns noslēdzis līgumu ar Italijas B sērijas klubu Parma Calcio 1913, turpmāk pārstāvot kluba akadēmijas U-17 vecuma komandu.

2007. gadā dzimušais futbolists mūsu akadēmijā ir kopš pirmās dienas, bet nu pieņēmis jaunu izaicinājumu ārzemēs.


2018. gads: Kristaps Mosāns pārbaudes spēlē ar Manchester United

Parma Calcio 1913 pieaugušo komanda startē Itālijas pēc spēka 2. līgā, un tās īpašumā ir cits mūsu kluba audzēknis Dario Šits, kurš Itālijas kluba akadēmijā pavadīja 3 sezonas, kā arī debitēja Parma pirmajā komandā (šobrīd atrodas īrē SPAL).

2021. gada sezona.

FS Metta sastāvā Kristaps izcīnījis 1. vietu četrās vecuma grupās Latvijas jaunatnes čempionātā, kā arī Baltijas līgā ticis pie sudraba un zelta.

16 gadus vecais futbolists pārstāv arī Latvijas izlases – Latvijas U-17 izlases rindās Mosānam 7 spēles un vieni vārti.


2018. gads
2023. gads
Kopā ar komandu un klubu pavadīti vairāki gadi.

Novēlam jaunajam futbolistam izdošanos un sekmīgu turpmāko ceļu!

Nepilnu 8 gadu vecumā pievienojos FS Metta, kur aizvadīju visas savas futbola gaitas – šie gadi bija ļoti intensīvi un aizraujoši, gandrīz katru gadu pie jauna trenera, kuri mani ir veidojuši gan par personību, gan spēlētāju. Es ticu, ka Metta piedāvā kvalitatīvu un pakāpenisku izaugsmi futbolistam līdz pašam augstākajam līmenim, bet es izvēlējos turpināt savu ceļu ārpus Latvijas Itālijas kluba akadēmijā Parma Calcio 1913, lai piepildītu savus futbolista mērķus. Esmu ļoti pateicīgs visiem FS Metta treneriem un maniem komandas biedriem, kā arī visam FS Metta personālam par atbalstu ikdienā šo daudzo gadu garumā.Kristaps MosānsFS Metta akadēmijas audzēknis